Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 135
Wzrostak szmaci, manlet płaci

Poniżej 160 cm stawiasz księżniczce najdroższego szampana świata
Miej powyżej 180 cm a P0lka postawi Ci piwo.
#cuckold #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #badoo #podrywajzwykopem #wzrost #manlet #przegryw #blackpillraw #blackpill #redpill #stulejacontent #p0lka #tfwnogf
Pobierz
źródło: comment_7gT0cWqoYKP5wMo7wpHFPWzWS74B02yp.jpg
  • 92
@Blackpill_RAW: Dlatego zawsze jak na #tinder laska pytała się ile miała wzrostu, to od razu redflagowałem i pisałem zaniżając stan faktyczny o 2 cm ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niektóre usuwały parę i nie poczułem się z tego powodu gorzej, a tylko lepiej - bo przynajmniej odsiałem kolejną babę, na którą zmarnowałbym tylko czas. Inne zmieniały temat (na spotkaniu nawet do niego nie wracały xD!), a inne pisały
to byłem w szoku co gość robi. Tyle, że to naprawdę wyjątki z gatunku gość jeden na milion i IMO z takim talentem to trzeba się urodzić


@deathfetish: no i cóż takiego się dzieje? Jakiś krótki opis?

Ale już przy związkach jest inna gadka - tam można nadrobić innymi cechami.


@deathfetish: tym bardziej może się #!$%@?ć jeszcze gorsza rzecz, że napocisz się żeby wejść w związek, ona niby będzie zadowolona,
@TestoDepot:

no i cóż takiego się dzieje? Jakiś krótki opis?

Byliśmy (same chłopy) u niego w mieszkaniu. Ustaliliśmy, że najładniejszy szuka na tinderze laski, która ma wolną sobotę i idziemy w miasto jak ona zabierze koleżanki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Spotkaliśmy i z początku standard, lecą do tego najładniejszego, ale im dłużej z nimi spędzamy czasu, tym więcej uwagi na sobie skupia nasz konus. W końcu dwie
Pobierz
źródło: comment_03eAWEBonT8KonEs78Df2ggy6WDTmIQh.jpg
@deathfetish: ten koleżka jest zarobiony przypadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Albo stwarza pozory bycia zarobionym? Bo to by sporo wyjaśniało.

1) Zaznaczyć na początku, że zdrady nie wybaczysz. To zawsze daje do myślenia, o ile dziewczyna ma IQ większe niż swój numer buta.


@deathfetish: już widzę, jak locha się poważnie nad sobą zastanawia i nad konsekwencjami możliwej zdrady kiedy kręci się koło niej chad i to
@TestoDepot:

ten koleżka jest zarobiony przypadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Albo stwarza pozory bycia zarobionym? Bo to by sporo wyjaśniało


Zarobiony, w sensie bogaty? No na pewno nie, ale jest z zachowania badboyem xD

już widzę, jak locha się poważnie nad sobą zastanawia i nad konsekwencjami możliwej zdrady kiedy kręci się koło niej chad i to w jej typie


Jak mamy sprowadzać dyskusję do tego, że "wszystkie