Wpis z mikrobloga

Niektórzy na tagu myślą że jestem trollem a w stosunku do różowych to zależy mi tylko na jednym bo często pisze o waleniu konia, traktowaniu różowych 25+ jako worków na nasienie itd. Prawda jest inna bo niektórzy widzą tylko te moje wpisy które chcą widzieć bo są dla nich wygodne a mam całą masę wpisów w których pisałem że może być różowa 3-5/10 byle nie była ulana, miała to cos i nie była głupia. Bo mi nie zależy tylko na jednym. Ja chcę mieć różowa z którą będę mógł rozmawiać, spędzać czas robiąc różne rzeczy czy gdzie wyjeżdżać. Nie siedzieć tylko wiecznie w domu. Cimcirimci również bo to ważny element ale nie jedyny. Chciałbym wiedzieć że komuś na mnie zależy i ktoś mnie naprawdę kocha a ja ją. Chciałbym być komuś potrzebny ale oczywiście ze zdrowym rozsądkiem a nie robić za jakieś beciaka bo zacznijmy od tego że ona musi być dziewicą czy 3/10 czy 100/10 używana jest skreślona na stały, poważny związek. Nie wyobrażam sobie całować się z dziewczyną której będzie się odbijać nasieniem jakiegoś chada. Nie interesuje mnie jak smakuje nektar bogów chadów.
#przegryw
  • 4