Wpis z mikrobloga

#mapycs16
**de_prodigy**

@Exvander Nominował de_prodigy pod ostatnim wpisem i uzyskał najwięcej plusów.
Nominujcie inne mapy w komentarzach ta, która uzyska najwięcej plusów pojawi się w następnym wpisie.
Obserwujcie #mapycs16 będzie łatwiej dla obu stron xD

Dzisiaj jedna z najstarszych map w cs 1.6.Mapa została stworzona przez Alexa Manilova, który wykorzystał tekstury z Half Life'a. Jest jedną z pierwszych obok dusta i nuke'a map z rozbrajaniem bomb. Mapa była dla mnie ponura, ale za to fajnie rozbudowana taka baza wojskowa w górach. Nie pamiętam za dużo z rozgrywki, gdyż nie należała do moich ulubionych, lecz walki przy drzwiach ochronnych były emocjonujące. Piszcie swoje przeżycia z tej mapki. Gdy w wartowni niszczyliśmy skrzynki mogliśmy ujrzeć logo Turtle Rock, czyli producenta gier video. Taka ciekawostka. (wstawiam jeszcze raz, bo musialem cos zmienic a edytowac juz nie moglem ( ͡° ʖ̯ ͡°))

#gry #staregry #nostalgia #cs16
G.....a - #mapycs16
**de_prodigy**

@Exvander Nominował de_prodigy pod ostatnim wp...

źródło: comment_n3Y2IPG9ppxz4SkRuC2Yhb5CCaUxsMzH.jpg

Pobierz
  • 87
@GhostWriterDrejka: dziękuję za wybór ()
de_prodigy poznałem za dzieciaka w kafejce internetowej. Nie wiedziałem nawet, że gram w CS'a xD. Po wielu latach głównie ją pamiętam z moda diablo i skakania przez długą. Ale zdziwiłem się, że ona jest w CS:GO, bo w ogóle jej nie kojarzę. Albo była okresowo, albo to mod, albo była słaba i niegrywalna.

Nie chciałbym zabierać komuś możliwości, ale