Wpis z mikrobloga

Jakie okolice najlepsze na dojazdy na Jasionkę? Czy Warszawska jest w miarę przejezdna koło 8:00 i po 16:00? Nie wiem czy Baranówka będzie najlepszym wyborem. Aktualnie jeżdżę przez rondo na Pobitnie i w sumie tragedii nie ma dlatego zastanawiam się też czy nie szukać właśnie w tych okolicach.
#rzeszow
  • 20
@Lagranzjan: o ile wjeżdżasz na Warszawską z Wyzwolenia to dramatu nie ma, natomiast przez Marszałkowską i centrum są korki, zwłaszcza w stronę centrum. Od Miłocina do Rudnej ruch w miarę płynny, ale często byle jaka kolizja i masz korek 2km, poza tym wiecznie korki przy rondzie pod wiaduktem w Rudnej. Mniejszy ruch jest na Lubelskiej, ale przez Trzebownisko i Nową Wieś gorsza droga niż w Zaczerniu i Rudnej. Na dojazdy do
@celtics: Dzięki, właśnie celowałem w okolice o których piszesz, niestety obecnie nie ma za wiele ogłoszeń.
Przez Pobitno w sumie zależy od dnia, dziś przykładowo stanąłem dopiero przed samym rondem na Pobitnie, a czasami toczę się wolno już od ronda Kuronia.
@Lagranzjan: Tyle że jak jest wschodni wiatr to na tych Bella Dolinach i Hiszpańskich Ogrodach na Lubelskiej śmierdzi z oczyszczalni i spalarni.
Dlatego ja mieszkam na Baranówce i też problemu z dojazdem nie widzę.
@Lagranzjan powiem Ci tak mieszkam właśnie w tych okolicach co bloki koło mleczarni i nie mam żadnych problemów z dojazdem do miasta. Dawniej nie było tu mpk było trudniej teraz jest. A z czasem muszą tą część trzebowniska włączyć do miasta aż po jasionkę czyli dojazd będzie jeszcze lepszy bo w planach wtedy jest przebudowa drogi i na pewno zwiększą wtedy ilość mpk