Wpis z mikrobloga

@sl1ppery_sl0pe: Cała sprawa z Cerebro na dzień dzisiejszy wygląda następująco: GIS poddał w wątpliwość status produktu (czyt. czy przypadkiem nie kwalifikuje się jako produkt leczniczny), przez co zostaliśmy zobligowani do weryfikacji jego składu w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych. Wg pisma, które otrzymaliśmy rzecz rozchodziła się o dawkę ashwagandhy i wrąkotki azjatyckiej. Trochę to nas zdziwiło, ponieważ na rynku jest wiele monopreparatów, które posiadają zbliżone dawki składników, które wchodzą także w skład
@iamtehwin: W skład wchodzę mocno skoncentrowane ekstrakty roślinne i naprawdę daliśmy z siebie wszystko, aby było "zjadliwe". Co niektórzy użytkownicy zalecają pić mocno schłodzone np. z kostkami lodu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KFD_pl: Jest szansa przywrócenie kofeiny w tabletkach(tych małych bordowych ) a nie kapsułkach ? Po tabletkach czułem się dobrze i miałem więcej energii a po kapsułkach mam wrażenie że nie działają i powodują u mnie nudności (zostały mi jeszcze tabletki i jak wziąłem to normlanie działają i czuję się po nich dobrze ) zresztą nie tylko ja mam takie odczucia sporo waszych klientów ma te zdanie :/
@KFD_pl: czy będzie jeszcze kiedyś produkt podobny do cerebro? Widzę wyszedł ALCAR ale cerebro miało o wiele więcej i dawało zajebistego kopa. Gdybym wiedział ze zablokuja kupiłbym ze 30 puszek
@aligejtor: Na tę chwilę trudno cokolwiek powiedzieć. Wiem, że taka odpowiedź może być niesatysfakcjonująca, ale jak mamy wypuścić coś co nie działa lub coś co zaraz będzie zbanowane "bo tak", to wolimy poczekać na przejrzyste kryteria wprowadzania produktu do obrotu.