Wpis z mikrobloga

Z okazji dzisiejszych prawyborów konfederackich przypominam, że ten szur Braun uważa, że 10. kwietnia 2010 miał miejsce zamach. Mało tego, jest on zwolennikiem "teorii" zwanej "maskirowką". Wedle tej szurskiej hipotezy, pasażerowie lotu prezydenckiego nigdy nie wsiedli do samolotu, który rozbił się w Smoleńsku, lecz zostali w jakiś inny sposób zamordowani. Czyli - żeby było jasne xD - pasażerowie nie wsiedli do samolotu w Warszawie, więc samolotem (niekoniecznie tym rządowym) lecieli tylko piloci (jeden pilot?), wlecieli sobie w drzewa i rozbili samolot. Ciekawe, jak pan Grzesio wyjaśnia istnienie nagrań z czarnych skrzynek - pewnie sfabrykowane. xD Cytat z Brauna:

Tymczasem więc owa tak energicznie odrzucana i zaciekle zwalczana teoria „maskirowki” (traktująca pobojowisko smoleńskie jako dekorację mającą odwrócić naszą uwagę od innych miejsc zbrodniczej akcji) ma dokładne ten sam status naukowy, co „kanoniczna” dziś teoria o sekwencji wybuchów „bomby barycznej” wewnątrz kadłuba. Ta pierwsza ma przy tym tę oczywistą przewagę, że nie wymaga „zaokrąglania” faktów do założeń i zamykania oczu na szczegóły i konteksty niepasujące do „założenia wyjściowego” – jak to nieustannie zmuszeni są czynić badacze i popularyzatorzy mieszczący się w granicach politpoprawności.


Z tego cytatu wynika m.in., że wariatuńcio Braun traktuje sekwencję wybuchów jako hipotezę "kanoniczną". xD

#polityka #konfederacja #braun #smolensk #neuropa #4konserwy
walt_gunner - Z okazji dzisiejszych prawyborów konfederackich przypominam, że ten szu...
  • 31
  • Odpowiedz
@walt_gunner: Szczerze? #!$%@? mnie to obchodzi, może sobie nawet uważać, że porwali ich kosmici. Nie ma to żadnego wpływu na nic, było minęło. A Braun to jest bohater, człowiek wielki, odważny i oddany sprawie wolności. Gdyby został prezydentem to życie wszystkich Polaków było by lepsze i bezpieczniejsze ponieważ nigdy nie podpisałby podwyżki podatków ani ograniczenia wolności czy suwerenności narodu polskiego.
  • Odpowiedz
@walt_gunner: On idzie jeszcze dalej. Sugeruje, że ten wrak ze Smoleńska nie jest wrakiem polskiego tupolewa tylko jakimś innym, podrzuconym przez ruskich. Polecam poniższy filmik z Konferencji Smoleńskiej, na którą przybył Braun. Klasyka szurostwa z cyklu: kiedy na zlot foliarzy przybywa foliarz czwartej gęstości i wrzuca granat do tego szamba.

No i ta wyborna odpowiedź jakiegoś profesorka na wynurzenia Grzegorza: "My proszę pana jesteśmy poważnymi naukowcami więc stosujemy Brzytwę Ockhama" I
mborro - @walt_gunner: On idzie jeszcze dalej. Sugeruje, że ten wrak ze Smoleńska nie...
  • Odpowiedz
Braun to jest bohater, człowiek wielki, odważny i oddany sprawie wolności


@Jah00: raczej szur któremu marzy się katotaliban, a którego jedynym plusem jest to że potrafi się ładnie wysławiać
  • Odpowiedz
@mborro: Jestem tego świadomy, ale już nie chciałem za bardzo komplikować tłumaczenia, dlatego napisałem tylko, że wg tej hipotezy ten samolot niekoniecznie musiał być rządowy. Czyli szczątki samolotu Ruski wzięli sobie z jakiejś katastrofy albo rozbili inny samolot specjalnie, żeby zrobić wrak.
  • Odpowiedz
@walt_gunner: czyli krótko mówiąc ma urojenia i #!$%@? głupoty. Człowiek powinien mieć marginalne znaczenie w polityce, ale "hola hola przecież mówi Szczęść Boże i używa bardzo pięknej polszczyzny"
  • Odpowiedz
@Lipathor: Ja wiem, że ironia to zbyt zaawansowana figura retoryczna na mało wydajne lewicowe mózgi, ale powtórzę coś, co pewnie nieraz ci mówiłem - Braun odnosił się do słów Śmiszka, wypowiedzianych 3 dni wcześniej.
  • Odpowiedz
@walt_gunner: ostatnio oglądałem z nim wywiad. Fajnie szło, mówił przyzwoicie, aż nagle zaczął wyjeżdżać z hasłami wulgarnymi na homoseksualistów...
Od kozłem wrażenie, że to człowiek nie do końca taki porządny. Pod tą grzecznością i kultura wypowiedzi może siedzieć coś bardzo złego.
  • Odpowiedz