Wpis z mikrobloga

@Klinton: zaskakujaco daje rade. najlepsze w tym jest to ze elementy pasuja do siebie jak ulal i jest dokladnie taki wymiar jak tam podaja. jedyne co radze nie kupowac z ikei to okapow bo są drogie i słabe. blaty tez są w porzadku ale trzeba uwazac przy wnoszeniu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Klinton: pooglądaj sobie lodówki w jakimś euro - za 1800 kupisz wypas z wentylowanymi komorami na warzywa, mięso, no frost, dużo półek itp.
W tej samej cenie Ikea zawsze ma gorsze wyposażenie, ale światełko ledowe płynnie się zapala na pocieszenie:D
  • Odpowiedz
@Klinton: z piekarnika korzystam rzadko ale jesli chodzi o to to da sie w nim upiec pizze albo jakies ciasto, tak do weekendowego korzystania to da rade. zlew jest swietny, bateria tak samo, odplyw tez (mozna rozkrecic bez problemu jak sie zatka). lodowki nie mam z ikei ale jesli chcesz w zabudowie to odradzam (sa strasznie male, dla singla, ew dwoch osob jeszcze starczy). zmywarka jest bardzo dobra, malo wody zuzywa
  • Odpowiedz
@Klinton: mam w mieszkaniu i w domu zmywarki i piekarniki. Zmywarki ok, łatwy montaż. Jedna działa już jakieś 4lata. Myje ok. Piekarnik jeden mam najprostszy, działa 2lata. Drugi trochę więcej opcji. Jest ok. Nie używam jakość często i wszystkich opcji więc ciężko mi stwierdzic jakie bajery ma konkurencja. Na pewno dobrze działa funkcja grill i jest mega przydatna.
Bateria jedna działa jakieś 4lata i jest ok. Druga taka zwykła z wyciąganą
  • Odpowiedz
@Klinton tak Whirlpool plus Electrolux ( idzie z innej "lepszej " linii produkcyjnej niż standardowe sklepowe agd)
Znajomy ma też z Ikei piekarnik płytę i zmywarke i mega zachwycony po roku.
Sam będę brał za pół roku od nich agd, za wyjątkiem wspomnianego wyżej okapu pralki i lo- dowki.
  • Odpowiedz
@Klinton: Ja mam okap z Ikea i nie narzekam ale nie mam porównania do innych. Indukcje, piekarnik, zlew, baterie i zmywarke też mam z ikea - bardzo polecam. Zwłaszcza zmywarke i indukcje.
Lodówki z Ikea nie są złe, ale mają strasznie mały wybór. Te do zabudowy ogólnie nie są polecane bo są małe i traci się niepotrzebnie miejsce. A tych wolnostojących Ikea ma bardzo mało (dwie?) i nie ma w czym
  • Odpowiedz
@Klinton tak jak ktoś pisał maly wybór w lodówkach - do tego jak nie masz komina i chcesz filtry do okapu to np do akpo/ teka są tańsze i dużo zamienników.
Zmywarka podobno mega domywa(Electrolux)
  • Odpowiedz
@Klinton: Moja jak cholera akurat ale ja mam z Samsunga, akurat u mnie głośność nie ma znaczenia bo kuchnie mam osobną i daleko od sypialni, w ciągu dnia tak jej nie słychać. Te z ikea to nie wiem.
A zmywara ekstra domywa, ja mam model Renodlad, myje zazwyczaj na progrmie 2,5h (zaschnięte gary itp.), ale na 40min też super domywa, nie płuczę naczyń przed wsadzeniem do zmywarki i nigdy nie miałam
  • Odpowiedz