Wpis z mikrobloga

Witam wszystkie #rozowepaski ale i nie tylko, o ile płeć silna będzie w stanie mi pomóc.
Problem wygląda następująco: jako kobieta ubzdurałam sobie, że potrzebuje nowej pary spodni (a może i dwóch), ale jak się okazało, sklepy w galeriach handlowych nie oferują jeansów, które spełniałyby moje wymagania. Więc oto zjawiam się tutaj, na wykopie, pierwszy raz w życiu, gdyż mój niebieski pasek twierdzi, że wykop wie wszystko. A więc pytanie moje brzmi: gdzie znajdę jeansowe spodnie damskie, które nie będą sięgać do połowy łydki, będą czarne, gładkie, ewentualnie z dziurami? Mierzę 176 cm i (nie to, że się chwalę, ale taka jest prawda) jestem wyjątkowo szczupła, przez co znalezienie na mnie spodni dobrych w pasie i nie wyglądających, jakbym miała zalaną piwnicę graniczy z cudem. Dobrze by było, jakby nogawka od wewnątrz miała ok. 80 cm lub więcej, a cena nie większa niż około 100 zł. Jakieś sugestie, gdzie powinnam szukać?
#help #zakupy #kupujzwykopem #modadamska
  • 27
@WuZz: Tak w Bigstar trochę się płaci ale wierz mi, że mając w szafie 1/2 spodni Bigstar jak po ciemku rano złapię tańsze spodnie to wyczuję że to nie ta firma ;) jakościowo wg mnie świetne, trwałość po wielu praniach ok, jak masz kartę klienta to masz rabat. Poza tym ja kupuję jak są akcje przy zakupie 3 płacisz za 2 pary albo czasem bywa -50% na wszystko. W Outlecie ceny