Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wyjaśni co to jest za #!$%@? moda zaręczyn w młodym wieku? XD

-brak stabilnej pracy
-brak ukończonych studiów
-rozrzutność pieniędzy
-mieszkanie osobno

cyk zaręczyny. A jeszcze lepiej, jak taka parka mieszka kilka miesięcy razem i dzieciaka planuje XD I wtedy "cooo? no to ile wy macie lat, 22-23, to już czas się chyba zaręczyć". "no tak ale to już ten wiek co dzieci no to powinniście mieć". Dlaczego ludzie są tacy upośledzeni?

Może lepiej tak skończyć te studia (dla niestudiujących: dokształcić się w jakiś sposób pod kątem przyszłej pracy), mieć jakieś plany, mieć lepszą pracę, zaoszczędzić trochę sianka, pomieszkać razem kilka lat i mieć pewność, że to jest to.

NIE. Jebs zaręczyny po 2 latach związku, kilka miesięcy mieszkania i pyk bękarcik, a potem standardowo - posypało się i co teraz? XD

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #studbaza #pracbaza #heheszki #takaprawda
  • 101
@Kowixx: niby tak, ale takie pary jak OP opisał często chcą narzucić swój sposób życia innym. Mam parę znajomych co się zaręczyli rok temu jak nie mieszkali razem, wcześniej byli ze sobą kilka lat, ale głównie na odległość, bo studiowali w różnych miastach. Teraz co chwilę gadają mi, że kiedy sobie kogoś znajdę, że byśmy gdzieś wyszli na dwie pary itp xD nawet próbowali mnie wyswatać z taką koleżanką (ale ani
@Wilczek03: hmmm a może nie każdy potrzebuje 10 lat wspólnego mieszkania żeby wiedzieć, że to jest to? Może ludzie wcześnie zaczynają interesować się swoją pracą zawodową i w wieku 23 lat już mają bardziej stabilną sytuację? W momencie zaręczyn miałam 22 lata, ślubu 24. Dziś mamy swoje mieszkanie, dobre prace, dziecko, w planach kolejne i jesteśmy po prostu szczęśliwi. To, że ty jesteś nieogarnięty w tym wieku nie znaczy, że każdy
@Wilczek03: Ja Ci powiem na swoi przykładzie :D
-> Po dwóch latach związku zaręczyny (20lvl) - wiedziałem ze to ta jedyna
-> Koniec studiów, praca itp (24lvl) - plany dotyczące ślubu
-> Ślub wzięty (26 lvl) 2019
-> Od ponad pół roku szczęśliwe małżeństwo
Tak naprawdę od zaręczyny do ślubu minęło 6 lat w tym 2 lata mieszkaliśmy razem .

Zaręczyny według mnie nie oznaczają od razu ślubu no ale kto