Wpis z mikrobloga

Halo #niebieskiepaski lvl 19-23
Mam takie #pytanie dotyczące Waszych skłonności do #milf
Jestem lvl 35 (prawie 36) i nie wzbudzam żadnej ekscytacji u niebieskich, bo #ulaniec here i słaba 4 (jak się wymaluję, to mocna 4 xD). Natomiast zauważam, że dość często zainteresowani jakimś rodzajem relacji (niekoniecznie stałej) są mężczyźni (choć w zasadzie chłopcy) co najmniej 12 lat młodsi ode mnie.
I jakoś tego nie kumam.

O ile rozumiem, że zwykle niebiescy rozglądają się za młodszymi (bo młodszym różowym "doświadczony" facet bardziej leży, niż młokos), tak nie czaję skąd ta moda na milfa wśród młodzieży (moda, bo jakoś nie pamiętam, żeby był taki hype na starsze babki wśród moich rówieśników te naście lat temu, no chyba że się nie chcieli przyznać).

Czy chodzi o to, że będąc ulana mam duży rozmiar tsysków i innych istotnych części ciała?
Czy o to, że mając więcej lat mam lepsze doświadczenie into segzy?
A może wydaje się, że przy dużej różnicy wieku nie będę chciała "poważnej" relacji, czyli unikną płacenia za randki, ale będą mieli okazję poroochać?

Kminię, bo z jednej strony jest to nawet przez chwilę miłe, z drugiej przezabawne, ale bywa też kłopotliwe, bo przecież nie będę się umawiać z gościem, który gdy ja pisałam maturę, to on uczył się sikać na stojąco xD
Muszę się jakoś nauczyć identyfikować takie sytuacje zanim padnie pytanie o spotkanie. A niemożliwe, że się im "po prostu podobam", bo z ryja to słabo, a z figury tragicznie ¯\_(ツ)_/¯
A każdemu radzącemu "skorzystać z okazji" od razu napiszę, że ja tym młokosom nie daję rady dorównać, jeśli chodzi o energię na imprezie i na parkiecie, a co by dopiero było w segzach, łojezu, przecież ja mam już swoje lata xD
Jeszcze by mnie plecy potem bolały, dejcie spokój xD

  • 85
@Marysienka84: Ja jestem delikatnie starszy niz Ty. Okres nastoletni ogladalem sie za dziewczynami w tym samym wieku. Gdy mialem 20 podobaly mi sie 30tki ( takie mlode mamy ) a moja kobieta w tym okresie byla 2 lata mlodsza. Gdy przekroczylem 30ci juz bylem z inna kobieta ( aktualna zona ) 3lata mlodsza i z dnia na dzien piekniejsza bo teraz podobaja mi sie 30up ( ͡° ͜ʖ ͡
bo przecież nie będę się umawiać z gościem, który gdy ja pisałam maturę, to on uczył się sikać na stojąco xD


@Marysienka84: to że tak było dawniej nie oznacza że teraz kontakty z nimi będą jakąś ujmą na twoim honorze xD
Sam myślałem jeszcze niedawno nad milfami myślałem jak jedna 35+ pani z kwiaciarni była dla mnie trochę zbyt miła :D A miałem wtedy gdzieś 21 lat xd Teraz 24
Zmień
@Marysienka84 Wrzuć jakieś zdjecie to Ci Wykopki szybko wrzuca każdą możliwą analizę ;).
Ps. Jesteśmy w tym samym wieku z tego co widzę. Starsze dziewczyny wydają się bardziej "zyciowe" i nie robią z seksu niewiadomo jakich podchodów. Kiedyś, mają lekko ponad 22 lata też trafiła mi się starsza dziewczyna. Dlaczego było z Nią fajnie? Bo powiedzmy, że wzięła sprawy w swoje ręce ;), i wszystko dostało dużego tempa. Naturalnie rozpadło sie to
@mateusz-bogacki: ja też nie drę dywanu pazurami i nie zarastam jak neandertalczykówna, a gruba byłam zawsze, więc nie wiem co masz na myśli twierdząc, że zadbana nie jestem. To że ktoś ma brzydki ryjec nie znaczy, że się nie myje, albo nie stara. Rozumiem, że mogę się nie podobać, ale paradoksalnie dbam o siebie nawet bardziej, niż niektóre szczuplejsze koleżanki, które grzybicę na paznokciach wolą zamalować lakierem, niż leczyć.
Niefortunny dobór