Wpis z mikrobloga

Halo #niebieskiepaski lvl 19-23
Mam takie #pytanie dotyczące Waszych skłonności do #milf
Jestem lvl 35 (prawie 36) i nie wzbudzam żadnej ekscytacji u niebieskich, bo #ulaniec here i słaba 4 (jak się wymaluję, to mocna 4 xD). Natomiast zauważam, że dość często zainteresowani jakimś rodzajem relacji (niekoniecznie stałej) są mężczyźni (choć w zasadzie chłopcy) co najmniej 12 lat młodsi ode mnie.
I jakoś tego nie kumam.

O ile rozumiem, że zwykle niebiescy rozglądają się za młodszymi (bo młodszym różowym "doświadczony" facet bardziej leży, niż młokos), tak nie czaję skąd ta moda na milfa wśród młodzieży (moda, bo jakoś nie pamiętam, żeby był taki hype na starsze babki wśród moich rówieśników te naście lat temu, no chyba że się nie chcieli przyznać).

Czy chodzi o to, że będąc ulana mam duży rozmiar tsysków i innych istotnych części ciała?
Czy o to, że mając więcej lat mam lepsze doświadczenie into segzy?
A może wydaje się, że przy dużej różnicy wieku nie będę chciała "poważnej" relacji, czyli unikną płacenia za randki, ale będą mieli okazję poroochać?

Kminię, bo z jednej strony jest to nawet przez chwilę miłe, z drugiej przezabawne, ale bywa też kłopotliwe, bo przecież nie będę się umawiać z gościem, który gdy ja pisałam maturę, to on uczył się sikać na stojąco xD
Muszę się jakoś nauczyć identyfikować takie sytuacje zanim padnie pytanie o spotkanie. A niemożliwe, że się im "po prostu podobam", bo z ryja to słabo, a z figury tragicznie ¯\_(ツ)_/¯
A każdemu radzącemu "skorzystać z okazji" od razu napiszę, że ja tym młokosom nie daję rady dorównać, jeśli chodzi o energię na imprezie i na parkiecie, a co by dopiero było w segzach, łojezu, przecież ja mam już swoje lata xD
Jeszcze by mnie plecy potem bolały, dejcie spokój xD

  • 85
  • Odpowiedz
@Marysienka84: Mam wrażenie że milfy jak to siebie nazwałaś często mają doprowadzone do perfekcji podkreślanie swoich atutów (których ich zdaniem z roku na rok jest coraz mniej - wiek robi swoje).

Są dojrzałe, mają taką bardziej kobiecą figurę, tzn trochę ciałka (w sumie z facetami też tak jest, lvl 18 często chudzinka a potem się wyrabia).

Milfy wiedzą jak się dobrze ubrać, podkreślić figurę, co im pasuje. To samo tyczy się
  • Odpowiedz
  • 2
@BigSmoke01 oj ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@secondreality nie mam weny, romans bez zobowiązań to nie moja bajka

@cagedindreams Ja chyba nie mam żadnych atutów, poza rozmiarem tsycków. Ale usta lubię mocno podkreślone, to fakt że zmieniło się to od czasu, gdy mocnej malowałam oczy (metal here więc dotychczasow makijaż nosiłam raczej ciemny). I może bardziej wyprostowana chodzę, kiedyś się jednak garbiłam.

@dumpmuzgu No takiego dziesięciominutowca miałam ostatnio, nic
  • Odpowiedz
@Marysienka84 generalnie to mając 36 nie jestes stara. A facetów to Ty nie próbuj rozumiec xD
W sumie zabawnie, bo mam odwrotna sytuację
Parę razy od twoich rowniesniczek usłyszałem: Kijek, gdybym ja była młodsza albo Ty starszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przecież nie będę się umawiać z gościem, który gdy ja pisałam maturę, to on uczył się sikać na stojąco xD

ja tym młokosom nie daję rady dorównać, jeśli chodzi o energię na imprezie i na parkiecie, a co by dopiero było w segzach


@Marysienka84: Hej mała, 85' here. Też jestem ulany, chętnie poleżę z Tobą na kanapie głaszcząc fałdki, posiedzę w klubie do 22.30 i padnę na łóżko po 8 ruchach
  • Odpowiedz