Wpis z mikrobloga

Deal wjeżdza na salony, sztosy jak świąteczne bigosy na zgony.
Elo Xd
Jak już wiecie moje mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) do końca tygodnia powinien być baccarat z MFK.
No więc mam dla Was szybką świetną akcję kto pierwszy ten lepszy, a dlaczego ?
Dlatego że wyłapałem dwa ostatnie sztosiwa z MFK na które polowałem w genialnych cenach:

1. Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Gold - 7zł/ml i tylko 25ml dla Was.
2. Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Forte - 7,8zł/ml i tylko 25ml dla Was

Nie ma szans na więcej flakonów, ceny są mega świetne, zakup prywatny idzie z PL więc nie powinniśmy długo czekać.
Dodam tylko od siebie że przejrzałem już calutkie męsko-unisexowe portfolio MFK dzięki samplom i najnowsze odkrycie i absolutne WOW to właśnie Gentle Fluidity Gold, natomiast Aqua Vitae Forte od dawna był na liście must have jak będzie deal, bo to absolutnie najlepszy zapach od MFK na wiosna-lato.

GENTLE FLUIDITY GOLD
AQUA VITAE FORTE

Wołam mirków co mogą przyoszczędzić na wysyłce:
@n_rostova: @Wygryw_z_wyboru: @Rybkalubiplywac: @Karol8888: @vizori: @Tomash93: @tomeczek11: @Obliv: @LivingBrain: @rev9: @LeonMoczydupa: @trzewikodziup: @chuckmls: @przemilcze: @Quimeen: @alvaro1989: @emiliooestevez: @Arado-Akbar @maniekdraniek

To ostatnie MFK jakie rozbieram, szczególnie otwarte paczki zachęcam, dont miss it !!!

Standardowo: wysyłka 15zł paczkomat, dekant 3zł.
#perfumy #rozbiorka
Pobierz
źródło: comment_PGxDLI3NsEiN7BakpKZG7opERnVh1wjh.jpg
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SnoobDuog: jakby się ktoś nie załapał to można chyba jeszcze ze strony MFK zamówić próbki za kilkanaście euraczy, w sumie 6x2ml w tym po 4ml mogą być tych soków, które rozbiera snoob.