Wpis z mikrobloga

Deal wjeżdza na salony, sztosy jak świąteczne bigosy na zgony.
Elo Xd
Jak już wiecie moje mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) do końca tygodnia powinien być baccarat z MFK.
No więc mam dla Was szybką świetną akcję kto pierwszy ten lepszy, a dlaczego ?
Dlatego że wyłapałem dwa ostatnie sztosiwa z MFK na które polowałem w genialnych cenach:

1. Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Gold - 7zł/ml i tylko 25ml dla Was.
2. Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Forte - 7,8zł/ml i tylko 25ml dla Was

Nie ma szans na więcej flakonów, ceny są mega świetne, zakup prywatny idzie z PL więc nie powinniśmy długo czekać.
Dodam tylko od siebie że przejrzałem już calutkie męsko-unisexowe portfolio MFK dzięki samplom i najnowsze odkrycie i absolutne WOW to właśnie Gentle Fluidity Gold, natomiast Aqua Vitae Forte od dawna był na liście must have jak będzie deal, bo to absolutnie najlepszy zapach od MFK na wiosna-lato.

GENTLE FLUIDITY GOLD
AQUA VITAE FORTE

Wołam mirków co mogą przyoszczędzić na wysyłce:
@n_rostova: @Wygryw_z_wyboru: @Rybkalubiplywac: @Karol8888: @vizori: @Tomash93: @tomeczek11: @Obliv: @LivingBrain: @rev9: @LeonMoczydupa: @trzewikodziup: @chuckmls: @przemilcze: @Quimeen: @alvaro1989: @emiliooestevez: @Arado-Akbar @maniekdraniek

To ostatnie MFK jakie rozbieram, szczególnie otwarte paczki zachęcam, dont miss it !!!

Standardowo: wysyłka 15zł paczkomat, dekant 3zł.
#perfumy #rozbiorka
Pobierz SnoobDuog - Deal wjeżdza na salony, sztosy jak świąteczne bigosy na zgony.
Elo Xd
J...
źródło: comment_PGxDLI3NsEiN7BakpKZG7opERnVh1wjh.jpg
  • 35
@Ryshardi: nie chciałem dowodów tylko prostą informację. Ostatnia była podobna kwestia i wyszło, że zamiast 5,4 mogliśmy zapłacić 5,2 dwa miesiące wcześniej. Faktycznie, było o co kruszyć kopie. Choć masz rację, podwójne podkreślanie 'super ceny' może nie jest tu potrzebne, ale też znowu... "Było taniej pół roku temu, pół flakonu na 500 osób, kto ma wiedzieć ten wie, było się załapać a nie przepłacać". Widzę oferty tutaj, lepsze ale niedostępne oferty
@przemilcze: Prawda jest taka że jeszcze nikt tu taniej nie rozbierał aqua vitae forte. Super ceny są nadal bo około -30% od aktualnej najniższej ceny na rynku, czy dało by się kupić po 6.7zł/ml (historyczna cena) trudno powiedzieć bo już dawno flaconi podnieśli ceny. Typ co szczeka kupił od znajomego po 7,5zł/ml to też masz porównanie jak super tanio.
Problemem nie jest cena (która jest bardzo niska) tylko że mi ludzie
@przemilcze: Dodam jeszcze dla Ciebie i potomnych, że obserwuję głównie Europę żeby przyjść tu z najlepszymi cenami i nie raz miałem Ja czy córa coś poniżej najlepszych cen w pl czy na perfuforum. Teraz trafiłem dobry deal w pl, ale w podobnych cenach (nie co wyższych) mogłem też ciągnąć to z Niemiec 8/ml. Niemcy mają akurat najniższe ceny na MFK w Europie, ale odkąd weszło flaconi do pl, to akurat z
@SnoobDuog: sam wziąłem w ciemno, bo widzę, że mocno selekcjonujesz zapachy i nie muszę się obawiać żadnej kaszany. Cena jest już tutaj kwestią drugorzędna, mówiąc krótko stać mnie ;d, fajnie oczywiście i tutaj wyrwać prawdziwą okazję, ale czasami nie jest to możliwe, co nie oznacza, że ceny są złe. Widzę, że starasz się dla mireczków wyciągać co najlepsze, na BF podawałeś nawet od jakich stawek będziesz atakował - w skrócie, ja
Taką ciekawostkę przeczytałem, to postanowiłem się z Wami podzielić:
Gold zajął 7 miejsce w kategorii NAJLEPSZE PERFUMY NISZOWE 2019 na fragrantica.com.
Kompozycja MAISON FRANCIS KURKDJIAN gentle Fluidity (gold) znalazła się także na 9. miejscu w kategorii NAJLEPSZE PERFUMY DLA MĘŻCZYZN 2019.

Sorry za duże litery, tekst kopiowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)