Wpis z mikrobloga

@iti1986: Widać, że powoli podnoszą ceny wysokich overalli, pewnie kwestia kilku dni, może tydzień. SBC o ikonę baby wyszło miesiąc przed końcem trafiania się ich w paczkach. Ikony medium lecą do połowy lutego
@M888: ja bym obstawial sobote, ale to taki strzal, nie pamietam kiedy wyszlo poprzednio, bo w niedziele i poniedzialki content raczej sie nie pojawia, w piatek pewnie druga partia headliners, wiec nie sadze zeby rzucili wszystko w jeden dzien

@mrberto: tak jest

@dulux23: w sumie i tak nie zrobie, ale jak wyjdzie to nie zrobie innych sbc, bo beda wysokie ceny :D
@iti1986 Ja na pewno zrobię to SBC, ale raczej nie od razu. Chyba najlepsze na co można przepalić wysokie overalle

@Wojtini1996:
Ceny już lecą do góry od kilku dni, aż żałuję, że nie poczekałem jeszcze trochę z inwestycjami bo z 200k-300k więcej bym miał, zawsze coś
@dulux23: nie wierze w szczescie na moim koncie, za czesto sie loguje
tak czy siak nie potrzebuje losowego Nakaty czy innego Litmanena, bo kolekcjonuje monety na web appie do sprzedazy, juz ponad banke uzbieralem w krotkim okresie czasu
@dulux23: Gra cały czas leci do przodu, więc sbc o mida powinno mieć takie wymagania jakie ostatnio miało sbc o wersję baby, ale znamy EA, #!$%@? większe żeby pieniążki się zgadzały. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz wszystko robią szybciej. Gdyby nie ten crash na rynku jakiś czas temu to podejrzewam, że nie daliby tak szybko tego sbc o ikonę baby. Regulować rynek to oni potrafią.