Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy #narkotykizawszespoko #truestory #takbylo #heheszki (ale nie dla mnie) #suplementy

#!$%@? murki jaka akcja xDD

Jako, że przygotowuje się do kwietniowych zawodów codziennie zażywam kreatynkę+ beta alaninę (zwykle bezpośrednio przed treningiem).

Jechałem na zjazd na cały weekend, stwierdziłem, że bez sensu, nie będę brał ze sobą dwóch pudełek, więc przesypałem sobie do woreczka strunowego dzienną dawkę krety i betki. Nie ukrywam, że wyglądało jak narkotyki w tym woreczku.
Po zażyciu supli schowałem woreczek do kieszeni.
Wczoraj byłem w mojej bibliotece akademickiej, wychodząc słyszę za sobą ochroniarza jak krzyczy "halo coś pan zgubił!"ja patrzę a on ten pusty woreczek trzyma w ręce pic rel, co wygląda jak woreczek po jakiejś koce. xD
Zaczął drzeć #!$%@?ę na środku biblioteki "cooo narkotyki??!!!" ja mu mówię, że nie, że kreatyna on oczywiście nie uwierzył, oddał mi woreczek, ale patrzył jak na ćpuna i krzyczał co dalej "taaa to narkotyki" #!$%@? na środku biblioteki wszyscy ludzie się patrzyli mają mnie teraz tam za jakiegoś narkomana #!$%@?, jestem spalony w tym miejscu ech #!$%@? jak żyć
Pobierz rales - #mirkokoksy #narkotykizawszespoko #truestory #takbylo #heheszki (ale nie dla ...
źródło: comment_egKTT3K5ayzVrvKjTmSTdWaoS3LM0A7I.jpg
  • 14
#!$%@? na środku biblioteki wszyscy ludzie się patrzyli mają mnie teraz tam za jakiegoś narkomana #!$%@?, jestem spalony w tym miejscu


@rales: studenci raczej nie zwracają uwagi na to co ktoś bierze¯\_(ツ)_/¯