Wpis z mikrobloga

@rozowyrychupeja69: jeśli masz do czynienia z osobą w jakimś poziomie desperacji, to niestety działa w obie strony :P
Najlepiej dosadnie mu zakomunikować aby się #!$%@?ł, bo się nie #!$%@?, skoro przez 3 miesiące nie zrozumiał że "nie" znaczy "nie"
@rozowyrychupeja69: Zacznij od w miarę normalnego "nie i nie będę zainteresowana, więc mnie nie zapraszaj", czy coś w ten deseń.
Jeśli to nie działa, to możesz mu się przykładowo zapytać, czego w Twoich odmowach nie rozumie.
Możesz też w pełni ignorować jakikolwiek kontakt z jego strony, jak żadne werbalnej upomnienia nie działają
@rozowyrychupeja69: oj, nie wiem jakie macie relacje, więc trudno dokładniej doradzić, ale musisz być trochę brutalna. miałem na myśli ogólnie coś w sensie "zrozum wreszcie, nie jestem zainteresowana relacjami tego typu w pracy i nie jestem zainteresowana Tobą. Nie chcę być niemiła, ale Twoje zachowanie jest nachalne i męczące i czuję się niekomfortowo musząc wciąż odmawiać Twoim propozycjom. "Nie" znaczy "nie", możesz się na mnie obrazić, ale przestań już mnie męczyć