Wpis z mikrobloga

Szkoda że w tym życiu cały czas jest się samotny może niektórzy z was lubią samotność ale ja szczerze mówiąc źle się z tym czuje nie chodzi mi tutaj o to by mieć masę normickich znajomych by wyjść do klubu czy gdziekolwiek bo wątpię ze kiedykolwiek tam się wybiorę ale nawet jednego przyjaciela z którym pójdę na piwo czy pogram w jakieś gierki lub pogadam o czymś ciekawym a tak to w rzeczywistości jestem sam i nie mam nawet do kogo zadzwonić by pogadać zawsze byłem praktycznie sam a w miejscu w którym mieszkam nie mam szans by kogokolwiek poznać nowego taka mała refleksja mnie zabrała
#przegryw #depresja
  • 5
@SchizoidalnyParanoik szkoda ze jestes smutny brachu. Chcialbym Ci pomoc. W jakim miescie mieszkasz? Duzym? Malym? Bo generalnie zawsze idzie kogos poznac. Ile masz lat? Opowiedz troche o sobie. Moze cos wykombinujemy. Trzymaj sie brachu
@SchizoidalnyParanoik: że mną było tak ze po powrocie ze studiów z samotności w małym mieście zacząłem trzymać się moment z malolatami narkomanami i alkoholikami, z jednego z takich spotkań wróciłem bez komórki. NIE WARTO nawet jeśli jest się w małym iasteczku trzymać się z byle kim teraz mam zioma ultra porządnego normika (nawet jest z pisu) i już jest lepiej, ale powrót i desperacja wcześniejsza koszmar.