Wpis z mikrobloga

@mmmmmmmmmmmmmm

@Hlautameki: rzucasz jeszcze magiczne "konczysz juz" ? ;)


No tak :)

@vizori
@MillerAdam
@m__p

@ciezka_rozkmina masz rację, na samym począku pewnie ćwiczyć na zmianę nie da rady bo samym gryfem będę chyba pracował :) ale później czemu nie.

@non-serviam Mam zamiar iść do najbliższej siłowni, która ma spartańskie warunki z tego co widziałem na ich stronie i nie ma tam trenerów. Mam nadzieję, że porady na Mirko mi wystarczą :)
@Hlautameki: paradoksalnie powiem ci, że nie czajnikuj się zbytnio, nie chodź jak wypłosz i nie uciekaj po kątach, bo od razu będzie widać, że świerzak jesteś i będziesz kiepsko się czuł.
Zapłaciłeś jak wszyscy inni i masz prawo tam przebywać i korzystać ze sprzętu jak wszyscy.
A druga sprawa tak jak wspomniał @vizori koksy to naprawdę dobre pomocne ziomeczki, po czasie będziesz miło zaskoczony ( ͡° ͜ʖ ͡°
stoję nad nim czekając na swoją kolej, w między czasie komplementując technikę i spodenki?


@Hlautameki: stój trochę obok, na tyle daleko by nie powodować dyskomfortu, a na tyle blisko, by móc przegonić jakiegoś kolejnego frajera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam zamiar iść do najbliższej siłowni, która ma spartańskie warunki z tego co widziałem na ich stronie i nie ma tam trenerów. Mam nadzieję, że porady na Mirko mi wystarczą :)


@Hlautameki:

No na tych osiedlowych ludzie chodzą od paru lat ci sami zazwyczaj. Jak nie będziesz miał dziar, przynależności do jakiegoś klubu czy po prostu pleców to byłbym ostrożny