Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder

Jestem różowym paskiem, lvl.26. Po studiach, mam całkiem dobra prace, zainteresowania(nie, nie netflix i wino, wina nie pije, a netflixa nie mam). Zaczela mi jednak doskwierać samotność, wiec założyłam tindera. Ale do rzeczy. Stawiam jasno zasady, nie chce nikogo, kto jest w związku/żonaty. I tutaj moje pytanie brzmi: czy ja mam jakieś średniowieczne poglądy? Ja wiem, ze zdrady się zdarzają z różnych przyczyn, wiem ze faceci seksu potrzebują. Ale kilka razy zostałam wręcz wyśmiana za to, ze odmówiłam randki żonatemu facetowi. Usłyszałam, ze
-pewnie ślepo wierze w KK(nie chodzę)
-nie wiem nic o życiu
-co mnie obchodzi czyjaś żona, to jej problem
-zdradzone kobiety odchodzące od mężów to frajerki bo są dużo większe tragedie niż zdrada
I więcej takich. W tym momencie się zaczęłam zastanawiać: najeżdżacie na p0lki, ze zdradzają, a jeśli facet robi to samo, to już jest ok? Ja jestem „czysta”, do zdrady mnie nie ciągnęło, kręci mnie seks z jedna osoba, a nie całym stadem, chociaż seks bardzo lubię. Czasem czytam wykop i łapie się za głowę, jak widzę jakie są kobiety, ale teraz założyłam tindera i wyglada na to, ze faceci są tacy sami. Wykopki mogą wylewać swoje zale to ja tez chce znać Wasza opinie na ten temat: czemu kobieta mająca swoje zasady jest tak często wyśmiewana? Wiem, ze to wykop i to prędzej mnie zjedziecie xD ale chętnie poczytam
  • 99
@nelas: nie masz na co narzekać, przynajmniej masz z głowy kilka dupnych spotkań ;) na Tinderze można znaleźć to czego się szuka, tylko trzeba sporo cierpliwości
@nelas: Nie, akurat komentujesz wybraną, skromną grupę zdradzaczy i do nich kieruj takie pytania.

Na portalach jest dużo więcej mężczyzn, z którymi mogłabyś się umówić, są wolni, nie zdradzają, ale najwidoczniej nie są na tyle atrakcyjni fizycznie byś im dała dopasowanie.

Bo jakbyś dała to byś się z nimi umówiła i nie marnowała czasu na żonatych.

Których żony w sumie mogą być zimne. Ale mniejsza, wolnych jest więcej niż zajętych, a
Nie daje w prawo chadom tylko normalnym facetom


@nelas: Jakbyś dawała normalnym to by tych żonatych tu nie było w temacie.

patrzę na to, żeby facet miał coś w głowie


I co. test na IQ robisz na tinderze? Czy jak to sprawdzasz?

Bo jeśli chodzi tylko o bycie wolnym, no to pierwsze pytanie i kończysz jak nie pasi. Po co dyskutować z kimś zajętym? Strata czasu.

to i tak będę stara
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nelas: rozpisałbym się, że piszesz o specyficznej grupie kobiet i jeszcze szczególniejszej grupie mężczyzn, ale to bait więc sobie podaruje.
najeżdżacie na p0lki, ze zdradzają, a jeśli facet robi to samo, to już jest ok?


@nelas: No nie, to nie jest też okej, nieważne jaka płeć zdradza - zdrada to zdrada

czemu kobieta mająca swoje zasady jest tak często wyśmiewana?


Nie przejmuj się tak opinią innych, ten koleś cię wyśmiewa nie dlatego, że jest co wyśmiewać tylko dlatego, że w ten pokraczny sposób chce cię przekonać byś jednak dała mu szanse,