Wpis z mikrobloga

Jak ja #!$%@? nienawidzę "prawdziwej, włoskiej pizzy". A teraz w każdej galerii to gówno sprzedają. Cienkie to i bez smaku. Jeszcze podawane z tą #!$%@?ą oliwą.
  • Odpowiedz
@Portowiec: lol wiekszosc polakow to ma powypalane kubki smakowe od walenia tydzien w tydzien taniej wody.to nie dziwota ze preferują to gvno.jest tanio,duzo,tłusto i to sie liczy dla nich
  • Odpowiedz
@Portowiec p0lska pizza: kopia amerykańskiej, grube ciasto #!$%@? górą byle jakiego sera i dodatków #!$%@? jakości, bo dla p0laka więcej=lepiej, wszystko zalane ketchupem żeby zabić smak "pizzy"
włoska pizza: najlepsze pomidory i ser na cieniutkim cieście, do tego ewentualnie wysokiej jakości dodatki w rozsądnej ilości, bo dla Włocha jakość>ilość, dlatego całości nie trzeba zalewać żadnym ketchupem
  • Odpowiedz
Albo po prostu Polacy mają kubki smakowe niewiele lepsze od świni i zeżrą wszystko co tłuste i intensywne w smaku, choćby przygotowane z najgorszej padliny.


@troglodyta_erudyta: albo po prostu im smakuje co innego, a ty masz takie kompleksy, że nawet na głupim jedzeniu musisz je sobie leczyć, co też świadczy o tym, że nie osiągnąłeś w życiu nic lepszego, niż zamówienie pizzy we Włoszech XDD

No ale typowy wykopowy kompleksiarz jest
  • Odpowiedz
@MjentowaKupka: myślę że bierze się to w ogóle z kultury jedzenia, oni raczej wolą więcej drobnych posiłków niż #!$%@?ć się w opór jednym obiadem o 17.
W Polce najczęściej trudno o dobre ciasto, szczególnie kiedy na górze jest 100 dodatków i je dodatkowo rozmiękczają. Więc nie dziwię się że sos czostkowy jest tak popularny. Jakość dodatków to osobna kwestia...

Ale na dobrą sprawę, jak dla mnie, do dobrej pizzy (czyli takiej
  • Odpowiedz
w dupie mam co mysli o mnie narod ktorego jedynymi osiagnieciami są: pizza i przegrana w czasie 2ws.


@tomislawniepelka: XDDDDDDDDD Przecież Włochy to jest kolebka europejskiej kultury, sztuki, muzyki, nauki i literatury. Nie ma drugiego narodu z tak wieloma osiągnięciami.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski ale swoje projekcje zostaw dla siebie.

Jak komuś smakuje gruby tłusty placek pomazany sosem czosnkowym dla zabicia smaku, to już jego sprawa. Nikogo zmuszać do niczego nie mam zamiaru.
Ciebie aż tak zabolała dupa, że mam inną opinię i doświadczenia, że aż musiałeś się wtrącić i wyrzygać swoje nic nie wnoszące poza ad personam wypociny?
  • Odpowiedz
Ciebie aż tak zabolała dupa, że mam inną opinię i doświadczenia, że aż musiałeś się wtrącić i wyrzygać swoje nic nie wnoszące poza ad personam wypociny?


@troglodyta_erudyta:

A kilka godzin wcześniej:

Albo po prostu Polacy mają kubki smakowe niewiele lepsze od świni i zeżrą wszystko co tłuste i intensywne w smaku, choćby przygotowane z najgorszej padliny.


Nie tylko idiota, ale i hipokryta.
  • Odpowiedz
Jak komuś smakuje gruby tłusty placek pomazany sosem czosnkowym dla zabicia smaku, to już jego sprawa. Nikogo zmuszać do niczego nie mam zamiaru.

Ciebie aż tak zabolała dupa, że mam inną opinię i doświadczenia, że aż musiałeś się wtrącić i wyrzygać swoje nic nie wnoszące poza ad personam wypociny?


@troglodyta_erudyta: przecież to ty nic tu nie wniosłeś, poza leczeniem kompleksów przez wyzywanie innych za to, że wolą coś innego niż ty
  • Odpowiedz