Wpis z mikrobloga

@rgba Szczerze to czasem nic ;) To specyficzny portal - jeśli masz dobre projekty, zbudujesz sobie siatkę followersów, komentujących - czyli generalnie rzecz biorąc pójdziesz w rankingi to masz realną szansę zdobywania regularnych zleceń - aczkolwiek faktem też jest że nie każdy styl tam przejdzie, znany jest termin drybbblizacji projektów - zdarza się że są ładniutkie jak nic, ale z użytecznością mają niewiele wspólnego. Jednakże nie jest to reguła, można trafić na
@rgba: @Qrwencjusz: Poważnie są potrzebne zaproszenia? Mam konto od chyba 8 czy więcej lat i raz po raz coś słysze o tych zaproszeniach i się dziwię.

Zrobiłem własnie konto drugie ale oficjalne bo planowałem i stwierdziłem że może mi się przyda to zaproszenie jednak - nic nie potrzeba przecież o.O
@Unbelievable13: Brzmi sensownie ...ale też chyba nie bo publikować można, na nowym koncie także - właśnie testowałem.
@Qrwencjusz: Pokaż to zaproszenie bo jestem ciekaw już całkiem czy chociaż przy rejestracji wtedy coś piszą innego :D Może to daje jakieś Pro ficzery na start w pakiecie podstawowym (darmowym)?
@Unbelievable13: A racja, w nowym tak faktycznie jest - i komentarze wyłączone, zalajkować można ale nie widać ile tych lajków, od kogo itp. Ale teraz podobno wystarczy uzupełnić profil, minimum 5 ładnych poprawnych draftów i jest się zatwierdzonym. Bez tego (albo bez zaproszenia) po prostu treści nie są eksponowane nigdzie - ale np wchodząc bezpośrednio na taki profil widać je.

Sprawa jasna! :)
@Saeglopur: Bo potem zaczeli rozdawać mase zaproszeń wszystkim i nie było już problemu dostać invite. Kiedyś było dużo trudniej dołączyć. Widać że ogólnie zmienili strategie i nie chcą już tworzyć zamkniętego community. Ostatnio też dużo można było czytać negatywnych opinii na temat zmian które wprowadził CEO w płatnych subskrypcjach i działaniu strony.
@Qrwencjusz: Miras dopiero dodałem regułę catch-all dla tej domeny więc wcześniej od hello@ zaproszenie mogło się odbić.
Jakby coś podtrzymuję hello@entroop.pl a imię możesz dać Saeglopur albo Maciej :) wraz z ofertą polajkowania wszystkiego na wskazanym profilu w ramach podziękowania :D