Wpis z mikrobloga

Gra ktoś może w #swgoh ? Mam 46lvl i dobijam powoli phoenix squad do 4-5 star, chciałbym zacząć składać jakiś squad scounderls żeby mieć zapas kredytów na przyszłość, poleci ktoś jakiś fajny setup łatwy do wyfarmienia na początek?
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mitahius: najlepiej skladac bounty hunters, szczegolnie pilotow ale oni za shardy. Do tego mission zalbar ordo bo do revana i malaka sa potrzebni. Na tym poziomie duzo opcji nie ma bo poza powyzszymi jeszcze tylko nest, chewie i hana sie uzywa
@Ganwroth: Kupiłem hyperdrive bundla, oglądałem poradnik na YT i gościu zaleca w pierwszej kolejności zbierać mod z challengów ( głównie speed, crit i offense ) oraz w pierwszej kolejności zbierać squad żeby odblokować jedi revana, chciałem się jeszcze od Ciebie dowiedzieć czy to będzie dobra droga? :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mitahius: lo panie 500 zl... Tak revan, potem darth revan i malak. Narazie Malak z Drevanem to taka meta na pvp poki malo osob ma GASa. Ogolnie Ahnald zaczal na YT poradnik F2P i P2P wiec doswiadczony gracz i warto posluchac. Jesli chodzi p mody zbieraj tylko 5 kropek i musza miec secondary speed albo strzalka tylko primary speed.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mitahius: kazdemu wbijaj. Ravan team to Revan Bastila Jolee Yoda i moze byc Ezra. Zalbar i Mision sa potrzebi tez do wbicia Malaka a potem sa dobrzy w TW wiec sie oplaca ich robic
@Ganwroth: Hej, mam jeszcze jedno pytanko - czy swgoh jest friendly dla ludzi, którzy nie chcą więcej wydawać hajsu? Kupiłem tylko hyperdrive i więcej nie mam zamiaru, a boje się, że zacznę zostawać mocno w tyle nim zdobędę Revana, a inni już będą latać z jakimiś GAS czy innymi lepszymi postaciami.
Staram się zdobyć Revana i mam na uwadze, że pewnie zajmie to parę miesięcy :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mitahius: nie wydalem ani grosza przez 3 lata gry, jasne nie jestem w topce ale swoje powoli zbieram. Przyjemnie sie gra jeszcze jak sie fajna gildie znajdzie.
@Ganwroth: Hej, mógłbyś mi polecić jakie statki na początek warto farmić? zatrzymałem się na 3-D hardzie i nie ma szans bym dalej poszedł z tym co mam, są jakieś statki, które pomogą mi się przebić dalej i nie są ciężkie do wyfarmienia?