Wpis z mikrobloga

Witam. Pierwszym sklepem budowlanym, który odpada jest sklep PSB (Mrówka) który miał 30.40% głosów i zajmuje 6. miejsce. Oczywiście wciąz głosujecie na najgorszy sklep budowlany.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Pierwszym sklepem budowlanym, który odpada jest sklep PSB (Mrów...

źródło: comment_ix4bMh8fPNoMHhJwKFZ7MxMOZGGdTVCU.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZY SKLEP BUDOWLANY

  • Castorama 5.3% (66)
  • Obi 11.4% (141)
  • Leroy Merlin 5.0% (62)
  • Bricoman 29.2% (363)
  • BricoMarche 49.1% (610)

Oddanych głosów: 1242

  • 24
@oba-manigger: glosowanie laików. Odpada Grupa PSB ktore jest kojarzone tylko z Mrówką ktora to jest szrotem jak Brico i jest pseudo marketem budowlanym.

Natomiast PSB to duze konkretne sklepy majace nawet dzialy w roznych budynkach, oddzielnie drewno, oswietlenie, sprzet budowalny itd.
O co chodzi z hejtem na Bricomana? Bardzo czysty, fajnie zaaranżowany sklep. Ceny może trochę wyższe ale żeby już go eliminować? Jest jeszcze syfiasta Castorama i kompletnie nieintuicyjny OBI
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oba-manigger: tych lepszych dla mnie
1. Castorama (zawsze mają porzadek i sensownie ułożone towary)
2. Obi (bo mają duży dział ogrod ale często ciężko znaleźć konkretne rzeczy)
3. Leroy (oboz koncentracyjny z rzeczami ale największy nieporządek i kiepskie rozmieszczenie działów)

Pozostałe to syf i gnój.
@oba-manigger: mały sklepik lokalnego przedsiębiorcy ma 20-30% niższe ceny niż mrówka

Jak to jest możliwe, skoro mrówka to sklep wysokopowierzchniowy z dużym ruchem, więc ceny chyba powinny być niższe...

Dojenie klientów, bo przeciez wszystko masz na miejscu

a domyslam sie ze pozostale sklepy z ankiety mają podobnie...
@oba-manigger: Liroy musi wygrać, bo ma normalnych pracowników i dobrze wyposażone sklepy.
Casto w sumie ujdzie, ale czasem czegoś nie mają.
OBI ma dobry asortyment w sumie, ale #!$%@? ci pracownicy - taka żaba w wersji budowlanej (czyli "Następny przystanek: Zakład Karny"). Znaczy się, może ci na sklepie jeszcze jako-tako, niestety kasy to właśnie albo przesiadka do pociągu z/do ZK, albo 100% z dofinansowaniem z PFRONu...
Bricoman nawet nie
@dildo-vaggins: robiłem ostatnio łazienkę praktycznie od nowa. Wszystko z Castoramy nadaje się do reklamacji, od kabiny prysznicowej, przez baterię do umywalki, aż po ledy i głupie uchwyty na ręczniki i papier.

Wyprzedzając argumenty: wszystko było z średniej albo wyższej półki cenowej.

Za to wyposażenie z leroya śmiga na razie bez zastrzeżeń.
Głosują chyba ci, co nigdy nic nie remontowali. Castorama i Obi to straszne sklepy. Wysokie ceny, mało pracowników(do pomocy/zapytania- trzeba szukać po całym sklepie). W PSB zawsze wszystko na miejscu, dobre ceny, masa pracowników. Nie można się zatrzymać bo od razu podchodzą z pytaniem jak mogą pomóc.
nie wiem czy wy głosujecie dla jaj, ale jak dla mnie bricomarché to najlepszy sklep, u mnie w regionie najtańsze ceny w porównaniu do obi czy leroya i castoramy, zawsze jest ktoś kto pomoże i doradzi, obi to nienawidzę jak psa, powinno odpaść od razu..