Wpis z mikrobloga

Elektryk jeszcze może zostać prezydentem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale tak całkowicie poważnie nie dawajcie sobie wcisnąć stereotypów ( kieruje tych walczących o wyższość studiów/zawodówki). W każdej grupie są skrajności. Wystarczy aby był ten człowiek uczciwy i żony nie bił :)
@Kotlet_2137_schabowy: No więcej, ale wciąż multisport się bardziej opłaca dla ludzi na UoP. Jak pracodawca ma dla mnie stówkę to mogę albo dostać np kartę lunchową za 130 zł (pracodawca odliczy sobie VAT i dochodowy), albo do ręki jakieś 60-70 zeta po podatkach. Jeżeli benefity są sensowne to się opłaca, ja i tak płacę za siłownię więc multisporta chętnie bym przytulił.
I jabłko za darmo w czwartek - na tych owocach dużo oszczędzacie?


@suqmadiq2ama: Tu nie ma się z czego śmiać... Oczywiście owoce w pracy to z finansowego punktu widzenia gównobenefit, ale już opieka medyczna za 170 zł/msc na 2 osoby, z naprawdę wypasionym pakietem stomatologicznym to już niezła gratka. Mam wyleczone wszystkie zęby od A do Z, zestaw badań profilaktycznych od stóp do głów, kilka terapii u lekarzy specjalistów poprowadzonych, 2
@Idzi3: 90% patologii z gimnazjów w moim mieście poszło do zawodówek, pozostałe 10% albo rzuciło szkołe, bo już byli blisko 18 albo 'liceum zaoczne' , czyli płacisz zeby byc na liscie albo technikum, z którego odpadali jak już 18 wskoczyło