Wpis z mikrobloga

@HarvestinSeason: ale masz ojca narcyza z wybujałym ego, matkę słowenkę, która mówi jakby wczoraj przyleciała do USA i musisz srać do złotego kibla, obok złotej umywalki i złotej posadzki, przez co czujesz się jakbyś mieszkał w domu cygana
@HarvestinSeason: To nie geny, to "kultura" i "wychowanie" xD. Kultura to informacja przenoszona za pośrednictwem genów, na przestrzeni pokoleń.
I u południowców mamy inną i na północy mamy inną, bo warunkują ją np skoki kortyzolu w odpowiedzi na stresową sytuację, nie jest jakimś konceptem i abstraktem, tylko wynikiem tego co mamy w środku, co się manifestuje w jakiś sposób.
Potem następuje sprężenie zwrotne i to co jest na zewnątrz też oddziałuje
@HarvestinSeason: Bym zrobił inbę o realizmie rasowym, ale mi się danych nie chce zbierać.
Pamiętam jeszcze jak Papa JF masakrował Kraut and Tea w 2017, w końcu ten drugi na rok zniknął z internetu i popadł w depresję i silny nałóg tytoniowy. Jutuby chyba wszystko pousuwały już. Seria się chyba nazywała "Kraut and Tea is wrong about race".
@wypok312: Ja tam Krauta szanuje, mimo iż jestem bardziej esencjalistą. Szanuje go, bo jest chyba jedynym typkiem z lefty tubu, który nie jest #!$%@? hipokrytą i nie stosuje podwójnych standardów wobec różnych grup jak typowy bezmózgi SJW. Poza tym robi zajebiste dokumenty z country ballami.
@HarvestinSeason: Ale Jean Francois Gariepy, "Papa JF" to były za wysokie progi dla Krauta. Po odejściu na rok, żalił się że wypala kilka paczek fajek dziennie i sobie nie radzi. Kompletnie zniszczył sobie reputacje, kiedy jeszcze larpował jako libertarianin/sargonita. Potem w 2018 pytał się papy czy może do internetu na jutuby wrócić.
Nie wiem czy pamiętasz tamtą aferę, tutaj urywek, co jeszcze jutuba nie usunęła.
wypok312 - @HarvestinSeason: Ale Jean Francois Gariepy, "Papa JF" to były za wysokie ...