Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw #tinder #asperger #tfnogf ##!$%@?

Raport z użycia Tindera, okres 15 grudnia 2019 - 31 stycznia 2020.

Około 2000 swipów w lewo

Około 150 swipów w prawo

57 par łącznie

70% nie odpowiedziało nawet na pierwszą wiadomość

Udana konwersacja która zakończyła się sagą - 20%

Doszło do 6 spotkań z 4 różnymi laskami.

Z pierwszą laską 5/10, bogata rodzina, prawdopodobnie bi-polar, jeździ BMW, pierwsza randka - zabranie do pubu, laska zapłaciła za swoje, druga randka, przejażdżka BMW po mieście, dzień później wiadomość że jednak nie chce typa z Aspergerem bo miała chłopaka z Aspergerem i nie wyszło to za dobrze. Powiedziała że nie nie umiem w relacje podobnie jak on. Następnego dnia - friendzone i po 3 kolejnych dniach #!$%@? ze znajomych. Kontakt się urwał. I potem jeszcze wszedł blok

Druga laska 6/10, 159 cm wzrostu. Szara łyżka dla anona. Odrzucona po pierwszym spotkaniu dokładnym przeczytaniu mojego opisu. Powiedziała że jednak nie chce ryzykować ranki z autystykiem. Spotkanie zakończyło się po 20 minutach. Następnego dnia - blok na fb. Kontakt urwał się od razu

Trzecia laska 161 cm wzrostu 5/10, skończyło się na onsie, po czym powiedziała że w sumie było fajnie i żebym #!$%@?ł. Typowa alternatywka z wyglądu. Po nocce nie utrzymywaliśmy już wiecej kontaktu.

Czwarta laska - studentka prawa, odrzucona po 2 spotkaniach, za wszystkie chciała dzielić paragony, pierwsze spotkanie w barze przy 3 shotach i Sphinxie, drugie w kinie. Za wszystko życzyła sobie podzielenia paragonów. Kontakt urwał się wczoraj

Wniosek?

rynek matrymonialny dla autystyków nie istnieje, a szukanie lasek z Aspergerem mija się z celem bo są aseksualne.
  • 32
@puzonyyx: @Zimnok: OP napisał że desperacko je spamuje wiadomościami, do chwili aż go po blokują, więc nie widzę tej jego gry chada. Myślę że to ma bardzo duży wpływ na jego kontakty, on daje 200%, a one 10%.
Kontakt się urwał. I potem jeszcze wszedł blok

Inaczej saga


@puzonyyx: @Jacob10294JJ:

Nie znam tego zwrotu,ale słownik mówi:

Mówione do osoby która nas notorycznie olewa i ignoruje.


Dla mnie to znaczy tyle, że laska Cię olewa dając znać że nie jest zainteresowana, a Ty piszesz do momentu aż leci blok.
Sam nigdy nie dostałem bloka od niezainteresowanej laski, więc jest to dla mnie dziwne
Po próbie kontaktu dostaje bloka, ew. sagę


@Jacob10294JJ: aaaa ok, to sory, wyglądało jakby była saga a później blok

Ps. przynajmniej parę razy napisałeś, że jest saga a później blok