Wpis z mikrobloga

Dzięki @szcz33pan za przypomnienie

Minęły 4 miesiące od ostatniej aktualizacji

https://www.wykop.pl/wpis/43943915/minal-miesiac-od-ostatniej-aktualizacji-https-www-/

Dla przypomnienia o co we wszystkim chodzi:





Podsumowanie:

Wow, jestem zaskoczony wynikami, mamy za sobą już 576 dni więc kawał czasu.

Jeżeli chodzi o krypto to BTC nie zawodzi, racja po stronie cybera że alty a tym bardziej alty które istnieją nie będą miały drugiej banki a jeżeli taka już będzie to na nowych altach a nie na obecnych
Dodatkowo jedyny alt którego polecał i ma sens bo jest powiązany z giełdą czyli BNB zrobił całkiem łady wynik 23,89%
Dla porównania ETH w tym okresie -62,42% . Królem jest mocno shilowany swego czasu na 4chanie LINK z wynikiem 1029,46% mega!

Patrząc na to co się dzieje na giełdzie i na naszym zestawieniu BTC wypada blado przy CD Projekcie i pewnie podobnie na tle czołowych spółek z USA. Oczywiście obecnie mamy mega prosperity na akcjach ale trzeba przyznać że bezpieczeństwo inwestycji, przejrzystość prawna, regulacyjna i podatkowa jest nieporównywalnie większa. Dla wielu to są zalety.

Wracając do CDR to trzeba przyznać że na tle warszawskiej giełdy zrobił mega wynik , gdzieś czytałem że generalnie na tle europy to jedna z lepszych spółek w ostatnim czasie. Jak wiadomo nic nie trwa wiecznie, premiera cyberpunka została przesunięta o kilka miesięcy. Jestem ciekaw jak sytuacja się rozwinie i jaka będzie korekta. Uwielbiany przez wielu Zaorski namawiał do shortowania CDR zdaje się od 150 zł . Jeżeli już o Zaorskim to jego inwestycja w Merlin z hasłem blockchain nie zdobyła uznania inwestorów ale jak pisaliśmy tutaj nie raz od samego początku szyta była grubymi nićmi.

Koszyk @szcz33pan też bardzo łady wynik z TenQuare który zrobił 196% , brawo! Bije też wiele funduszy na głowę które dodatkowo mają jeszcze opłatę za zarządzanie której nie uwzględniam z lenistwa w rozliczeniu :)

#bitcoin #kryptowaluty #pociagdozyskow #cdprojektred
d.....y - Dzięki @szcz33pan za przypomnienie

Minęły 4 miesiące od ostatniej aktual...

źródło: comment_KvhGXP5wQhhJ8VLw7dtPeAdPrm3pREXc.jpg

Pobierz
  • 11