Wpis z mikrobloga

  • 118
@soosh071 Czemu zawsze kiedy jakieś wybory pójdą nie po myśli lewicy (PiS, Trump, Brexit) to zaczyna się #!$%@?, że to patusiara wybrała? Na Tuska to głosowali młodzi wykształceni z wielkich miast, ale później jakimś dziwnym trafem przekształcili się w dzikie zwierzęta łase na 500+? Demokracja, demokracja, ale tylko wtedy kiedy głosują po naszej myśli?
@silentpl starsi z ogromnym podparciem tych najsłabiej wykształconych. Byłem w UK podczas referendum i w tym co piszą wyżej jest trochę prawdy. Osoby, które sobą coś reprezentowały, w firmie, w której pracowałem byli zdziwieni wynikami. Natomiast największymi krzykaczami i obrońcami brexitu były osoby, których nie chciałbyś spotkać w ciemnej ulicy. Oni poprostu najłatwiej przyswajali bujdy które tłuczono im z ekranów telewizorów.
Podczas ogłoszenia nieoficjalnych wyników byłem w laboratorium fabryki, gdzie nie biorą
@sharpmarv: A raczej jej bardzo ciemnej strony
@WCB9968: Zobaczymy, każdy medal ma dwie strony. Teraz jest lizanie po jajkach ale Niemcy z Francja za rok, za dwa będą się dzielić tym tortem
@pwone: no jak ktoś wyżej napisał, to święto demokracji ale taki jej minus, że niezbyt bystrych za to bardziej zmobilizowanych jest więcej
@eternit_nie_wybacza: wiem ;)
@Kleki_Petra: szli ramię w ramię
@smectowy_wojownik: Tego nie neguję,
Czemu zawsze kiedy jakieś wybory pójdą nie po myśli lewicy (PiS, Trump, Brexit) to zaczyna się #!$%@?, że to patusiara wybrała?


@pwone: czemu zawsze kiedy jakieś wybory pójdą nie po myśli prawicy zaczyna się #!$%@? że zostały sfałszowane?
Brawo! Wlasnie odkryles ze debile sa po obu stronach!
@pwone: kiedy elektorat zagłosuje nie po myśli oświeconych elit to już populizm a nie demokracja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie tylko UK głosowało za wyjściem z UE, ale w innych krajach te udało się stłumić te populizmy, a w UK już nie.