Wpis z mikrobloga

K#rwa, człowiek poszedł dziś na zakupy do galerii handlowej i z ręką na sercu mówię. Widzisz gościa z wielkim napisem na kurtce Calvin Klein albo jakąś kobitkę z torebką Louis Vuitton to na 99% Ukrainiec/ka xD Możecie mi cisnąć że uj mnie to obchodzi i że zazdrosny jestem bo kasę mają. Tak k#rwa, jestem zazdrosny bo są dziani a ja we własnym kraju czuję się jak ten dziad przy nich. Tak, mam ogromny ból dupska że tak się tu panoszą i obnoszą tym bogactwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #wojna #warszawa #zlotetarasy #zalesie
  • 47
@Kadet20: Akurat dzisiaj #!$%@?łem się wieczorem w spore zakupowe miejsce i mocno rzuciło mi się w oczy ile było ludzi a'la "królowe życia" z ttv :> LV, Gucci, te klimaty. Np. wielkodupna zrobiona laska z mięśniakiem który ją nagrywał jak chodzi po sklepie i udaje że nie widzi. Czy dwóch gejów podobnie oczojebnie ubrani. Wszystko Polacy. 99% to ja jestem pewien tylko tego że w dupie mieli te zakupy, poszli sobie
@Kadet20: @Tomek3322 @Antoni_Kosiba:
Na bank nie macie więcej niż 25-30 lat. Jakbyście byli starsi to byście pamiętali jak się kupowało Adidasy i Nike na bazarze.
I nie wiem czy to jakieś kompleksy czy to przeświadczenie, że wszystko co zachodnie to lepsze od rodzimego. Co prawda w 99% przypadków była to prawda bo za komuny nie było konkurencji więc albo kupowałeś w pewexie za dolary (które były w #!$%@? drogie), albo
Widzisz gościa z wielkim napisem na kurtce Calvin Klein albo jakąś kobitkę z torebką Louis Vuitton


@Kadet20: na fb masz od zarypania grup gdzie członkowie i admini regularnie wrzucają bardzo dobre "kopie" dużych marek, ghostshifty, etc. Pewnie jest też odsetek ludzi bez gustu, za to z pieniędzmi, którzy w Vitkacu sobie kupują oryginały... na dłuższą metęmwho cares?!