Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Amazonczyk: W sumie nic takiego złego nie napisał, sam pocisnąłem beke troche. Śmiem też podejrzewać, że ten banan zapłacił za przejazd a ona nie i pewnie też z tych tobołów #!$%@? gównem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Amazonczyk: zdaj sobie sprawę z tego, że większość tych melenli wybrała taki styl życia, to że po 30 latach czasem sobie w brodę plują bo zdrowie już nie te, bo emeryturka niska, bo komornik wszedł na konto nie ma tu nic do rzeczy
  • Odpowiedz
@Agemaker: jak miałem z 8 lat to mieszkaliśmy w takim patolskim bloku. Sąsiadka miała jakaś chorobę psychiczną chyba i myślała że jak tylko wyjdzie z domu to mąż jej wszystko zabierze. I jak wychodziła z domu no na spacer psem to tak samo jak baba na picrel OPa
  • Odpowiedz
@sanderus ja się z nimi użeram w pracy w karetce, jakbyście kiedyś czekali na karetkę i nie wiedzieli, dlaczego jedzie godzinę to wyobraźcie sobie pana żula, z którym walczymy bo jest zbyt chory na policję i zbyt zdrowy na SOR <3
  • Odpowiedz
@Amazonczyk: a to nie jest typ, który uczy angielskiego w wietnamie za dolara na godzine? nw czemu banan, a typiara wyglada co najmniej dziwacznie, obładowana jak beduin to jebnął fote na szybkości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz