Wpis z mikrobloga

@somskia:
_Na łożu śmierci leży 80-latek - kochany mąż, ojciec i dziadek. Dookoła zebrała się cała rodzina. Żona, wszystkie dzieci, wnuki oraz kilkoro prawnucząt. Wszyscy w milczeniu wpatrują się w sufit tudzież w podłogę, czekając na zbliżającą się chwilę... Nagle ciszę przerywa dziadek i rzecze:
- Zdradzę wam swój największy sekret... Ja naprawdę nie chciałem się żenić i zakładać rodziny. Miałem wszystko: szybkie samochody, piękne kobiety, sporo przyjaciół i kasę
jak trzeba to bolec się znajdzie, nikt nie każe jej się od razu wiązać

@AnonimoweMirkoKazania: no właśnie, że trzeba... Tzn. nie chcę tutaj jechać stereotypami, bo nie zawsze tak jest, ale jednak organizm kobiecy przygotowany jest urodzenia dziecka. To są ważne zmiany hormonalne, które wręcz dokonują rewolucji w ciele kobiecym. I istotą tego "bolca" jest dziecko, a dokładnie ciąża.

Oczywiście to nie oznacza, że każda kobieta bez mężczyzny, a tym bardziej
organizm kobiecy przygotowany jest urodzenia dziecka. To są ważne zmiany hormonalne, które wręcz dokonują rewolucji w ciele kobiecym. I istotą tego "bolca" jest dziecko, a dokładnie ciąża.


@simperium to nie ma znaczenia, bo każdy organizm jest inny. A ilość singli w dzisiejszych czasach rośnie, więc stoi za tym raczej to że tak ludziom lepiej (zwłaszcza kobietom). Znam też wiele dziewczyn które całe życie nie mają faceta i jakoś im nie #!$%@?