Wpis z mikrobloga

To jest dramat. Obecnie najbardziej prawdopodobny skład Lechii prezentuje się tak (grafika):

Nie wziąłem pod uwagę zawodników, którzy mają zaraz odejść, albo klub ich wypycha siłą, ale jeszcze są: Mladenović, Peszko (choć ponoć prosił o możliwość powrotu do drużyny), Wolski.
Augustyna wziąłem pod uwagę, bo ma odejść dopiero latem.

Pierwszy skład jeszcze jako tako (jakieś punkty wywalczy, nie nastawiajmy się na zbyt wiele xD), ale 1-2 kontuzje i jesteśmy w tak głębokiej dupie, że hohoho.

Na tej grafice zabrakło miejsca dla: Woźniaka, Dymerskiego i Petka.

Sukcesem w tym sezonie będzie górna ósemka, a jeżeli drużynie uda się dołożyć coś extra (np. Puchar Polski, w którym w końcu dalej gramy, albo coś powyżej 8 miejsca) to Stokowiec naprawdę zasługuje na pomnik przed stadionem. Wprawdzie będzie musiał być on zrobiony z paper mache, bo na kamień nie ma kasy, ale zawsze coś.

Jeżeli trend się utrzyma to w przyszłym sezonie sukcesem będzie utrzymanie.

Proszę was wszystkich o przychodzenie na stadion. Niech drużyna i sztab mają dalej wsparcie, nie bluzgajcie na zawodników, czy trenera w trakcie meczów. Podziękujcie wtedy Mandziarze, podziękujcie Wernzemu, podziękujcie akcjonariuszom mniejszościowym. To dzięki nim klub jest tam gdzie jest. Dla trenera i zawodników wyrazy wdzięczności, że dalej trwają w tym bagnie.

#lechia #ekstraklasa
Pobierz
źródło: comment_7EK2Rd7xxyQkRjcmfk7sINsTktRqW6fM.jpg
  • 22
@Bartoni: Najlepsze jest to, ze pewnie sciagna 2-3 pilkarzy przed startem ligi, ale nie zagraja wiecej niz 3 meczow bo nie beda odpowiednio przygotowani ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Bartoni: ja bym na miejscu Lechii grał 3 środkowymi: Augustyn,Maloca,Napela 2 wahadła Fila I mladenovic przynajmniej lepiej by to na papierze wyglądało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Peszko w miejsce egy/Żuk i jak kontuzji nie będzie to jakoś to ujdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bartoni: najlepsze jest to, że każda drużyna ektraklasy zrobiła takie same czystki, czym zachęcili jeszcze bardziej innych i nie wpłynie to w żaden sposób na grę każdej z drużyn. Dodatkowo można sobie przyznać premię za dobre transfery
@Bartoni: Szczerze mówiąc mi się podobają ruchy transferowe OUT. Na pierwszą 8 ten skład w zupełności wystarczy, trzeba dać pograć jak najwięcej młodym, żeby nabrali doświadczenia na przyszły sezon i wstępnie przesiać tych słabszych
@k0n1k: Panie prezesie, ja rozumiem, że są problemy, ale nie róbmy z siebie idiotów i nie mówmy, że pozbycie się w jedno okienko połowy pierwszego składu i zastąpienie tych zawodników jednym Łotyszem i Brazylijczykiem z 2 ligi to jest krok do przodu.
@Bartoni: nie mówię, że to jest krok do przodu xD to jest zdecydowany krok w tył, ale na pierwszą 8 starczy w zupełności, ta liga jest tak słaba, że oczy bolą. Transferów IN nie komentuje bo nie widziałem ich nigdy jak grają. Moim zdaniem w tym sezonie nie da się nic więcej osiągnąć niż ogranie młodzieży i tyle...
Moim zdaniem w tym sezonie nie da się nic więcej osiągnąć niż ogranie młodzieży i tyle...


@k0n1k: No super, ale oni sprzedają zawodników, a światełka w tunelu nie widać. Niby będą miliony euro, ale jak widać to wciąż niewystarczająco. W tym sezonie wystarczy. Co do górnej ósemki to mam wątpliwości, wcale mnie nie zdziwi jej brak, ale spaść nie spadniemy. Ale w przyszłym? Odejdzie ktoś jeszcze, Flavio już po drugiej stronie
@k0n1k: Obawiam się, że ten hajs idzie na bieżąco skoro rozważa się sprzedanie Mladenovicia za jakąś żałożną kwotę typu 100-200 tysięcy euro. Tym bardziej, że ponoć on sam nie chce teraz odejść, a przynajmniej nie ma parcia na to.
@LostTranslation: Za Sobiecha na pewno coś dostaliśmy. Peszki i Wolskiego klub też nie chciał oddać za frajer. Wątpię też, żeby wypożyczenie Łukasika było za darmo.
Maloca na 99% zacznie rundę w 1 składzie.
@Veyn: Lechia przez pierwsze lata nowego właściciela żyła na kredyt co miało zwrócić się poprzez sukcesy w Ekstraklasie, a następnie w Europie. Od 2-3 lat nie jest już tak kolorowo, a krach nastąpił 2 sezony temu kiedy Lechia prawie spadła.
Sukces w kolejnym sezonie był niespodziewany (a przecież nie było daleko od nawet większego) i Lechia po raz pierwszy za nowego właściciela miała okazję zagrać w Europie (niby od razu odpadła,
Pobierz
źródło: comment_v6zGIouVm3SiHKtKkkdSM2O2HEdXslAR.jpg