Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 97
Zawsze mnie to #!$%@? jak słyszę albo widzę tekst "meble młodzieżowe" xD No #!$%@?, czym one się różnią od innych? Istnieje może jakaś unijna dyrektywa, która jednoznacznie oddziela meble dla dorosłych od tych dla młodzieży?

Zdradzę Wam tajemnicę. Otóż bez problemu można je sobie kupić nawet będąc emerytem, te debile nawet tego nie sprawdzają xD

#heheszki #humor #meble #beka
Thomasx17 - Zawsze mnie to #!$%@? jak słyszę albo widzę tekst "meble młodzieżowe" xD ...

źródło: comment_U8Z8fPzwFuVl1FjuBVMQZ1dAX5xCJMsg.jpg

Pobierz
  • 23
@SkrytyZolw tak kupuj za 15 tysi meble a potem siedź jak Grażyna 40 lat z jednymi meblami bo tyle pieniedzy szkoda wyrzucać

Meble mają właśnie starczyć na kilka lat żeby nie było szkoda ich #!$%@?ć jak przyjdzie na to czas
@Thomasx17: nauczyciel przedmiotów artystycznych w gimnazjum powiedział o meblach mniej wiecej, że: meble młodzieżowe to takie które można zamknąć, mają drzwiczki etc ze względu na to że nastolatkowie lubią prywatność, a osoby starsze nie mają tej potrzeby aż tak wygórowanej i lubią mieć różne rzeczy na wystawce np porcelane
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Inguz: nastolatkiem już kilka ładnych lat nie jestem, ale do swojego mieszkania właśnie te meble ze zdjęcia kupiłem i nie uważam ich za babcine ( ͡° ʖ̯ ͡°)