Wpis z mikrobloga

Jak mnie ta gra czasem wkurza. Wypowiedziałem Hitlerowi wojnę kiedy on walczył z Polską i Czechami (potem dołączyła Francja i do krótko wąsego Włochy). Ja w komitywie z ZSRR. Moje wojska pięknie doszły pod Berlin. Zdobywając całe połacie ziem niemieckich. Pokonując siły wroga... Zdecydowanie przechyliły szalę wojny. Włochy padły jak chorągiewka już bez mojej ingerencji. Co dostałem w zamian? NIC. Kompletnie nic. Już widzę jak w realnym świecie ZSRR godzi się na taki rozkład spraw. Szkoda gadać...

#heartsofiron4 #heartsofiron #hoi4 #strategie #gra
MajoZZ - Jak mnie ta gra czasem wkurza. Wypowiedziałem Hitlerowi wojnę kiedy on walcz...

źródło: comment_CaM5HPXiyXGdEPHYtvHyuyPHKzePNAMZ.jpg

Pobierz
  • 8
@MajoZZ: Bo zająłeś pewnie praktycznie bez walki na puste prowincje.
Całą armie Rzeszy trzymała Polsza swoją armią i Czesi swoimi bunkrami z tego co widać.
Za co miałeś dostać warscore? Za to, że sobie przemaszerowałeś przez Niemcy praktycznie bez wystrzału?
Nie róbmy sobie jaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TommoT1908: "zająłeś pewnie...","przemaszerowałeś przez Niemcy praktycznie bez wystrzału". Gdyby tak było to bym tu o tym nie pisał. Na samym hoi4 pękło prawie 250h. Nie od dziś w to gram. Przy udziale w wojnie 10-15%(nie pamiętam) i niedostaniu niczego w zamian to przesada. O teoretycznym sprzeciwie ZSRR nie wspominając - bo to już bardziej wymysł. Włochy zostały tak zdobyte przez resztę motłochu.