Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki pomóżcie proszę. Czy ktoś z Was studiuje na Collegium Da Vinci w Poznaniu? Jakie macie opinie o tej uczelni? Planuję wybrać się na informatykę, obecnie kończę technikum. Byłem na spotkaniu z panią Anioł i generalnie wszystko mi się tam podoba, ale chciałbym poczytać jakieś aktualne opinie studentów.

#poznan #studbaza #studia #cdv
  • 9
@melvl: Ja nie studiuję, ale znam kogoś kto obecnie studiuje a ten opowiedział mi to i owo:
- wszystko jest do dogadania z władzami i wykładowcami
- czasem jest straszny burdel z terminami, planem i innymi pierdołami
- poziom jest raczej niski, jak chce dostać papier to dobry wybór, ale jak chce się coś wynieść z tych studiów to trzeba szukać gdzie indziej
- zajęcia na dziennych 3 dni w tygodniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheArrow: a co studiuje? Myślałem że poziom na informatyce jest w miarę wysoki bo skoro same praktyczne zajęcia... Ciekawe w sumie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheArrow: teraz to już nie wiem co myśleć, skoro mu niewiele zostało to jednak pojęcie o uczelni ma. A jaką specjalizację wybrał?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@melvl: jak chcesz tylko papier to idź na WSB jest tańsze od cdv. Jak kończyłeś zsk to na studiach prócz matmy niewiele więcej się nauczysz bo zsk ma wysoki poziom infy.
Ja po technikum szedłem na UAM po 2 latach rzuciłem to w cholerę bo się bardziej w pracy rozwijałem. Żałuję że od razu nie poszedłem na WSB po papier. Teraz jestem na WSB po pierwszym roku i jest mega przyjemnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Luigi93: ja jestem z łódzkiego, niby też utarło się że u mnie w szkole wysoki poziom, oczywiście rzeczywistość jest już inna, ale i tak wszystko na własną rękę głównie robię. Po prostu zaciekawiło mnie cdv ze specjalizacją sieci, ale nie ze względu na papierek tylko ogólny opis kierunku.