Wpis z mikrobloga

@Dzokatazullo: Może się bawić w konta vip dużo nie dadzą jak kiedyś zrobiłem konto laski bez zdjęcia to jakiś frajer mi spermił i dał mi konto vip lepiej przerzucić się na inny komunikator gdyby nie konta vip ten portal dawno by upadł
@Dzokatazullo: Za pieniadze sie chyba da tam zaruchac, w sensie na erodate. Kiedys pytalem jakiejs 19stki, czy sie mozemy umowic, odpisale ze tak, ale to bylo juz po tych pierwszych 7 dniach, co mozna bylo wykupic za 5zl, wiec juz jej nie odpisalem xd
@lastro: ja robie odboj generalnie. Przegladam tylko zeby wylapac jakis kasek. Raz mi sie na dz udalo. A konto vip aby bez foto pisac bo jak mialem foto raz takie a raz takie to mi pisaly laski ze mam foto po geyow wtf.
@lastro: Teraz to bijesz piane. No bo zakazales pisania skrotow. Np, ama, pdk, usa itd. Itd. Itp. nie dopuszczasz?
Tak samo jak pisania w necie bez pl znakow?

To znaczylo kąsek. Smakowity kąsek ( ͡º ͜ʖ͡º)

No ostatnie zdanie mogles nie zrozumiec jedynie bo literowka sie wkradla. Mialo byc:
"pod gejów".
@Dzokatazullo: Przecież porownujesz jakieś dz, do USA, ktore jest oficjalnym skrotem i ktore kazdy zna. pdk tez jest po pularne, na dodatek, na dodatek ten skrot ma sens, bo skłąda sie z pierwszych liter kazdego słowa, wic latwiej sie domyslic i ma tez wiekszy sens
@lastro: slusznie. Ale jestesmy na tagu datezone. Ja i ty. I piszemy o tym. Wiec nie trudno sie domyslic imo ze dz to DateZone. Nawet w innym watku o ruchaniu jest do skumania ale np w watku o chinach nie.

Nie bedziemy isc w ortografie szczegolowa ale nie kazdy skrot jest od poczatkowych slow. Np dag, ha, gr, zł itd.

Lepiej o istocie tematu pisac