Wpis z mikrobloga

Fotka z budowy zamku w Stobnicy na skraju Puszczy Noteckiej. Budowa trwa tam w najlepsze. A że pracowników w Polsce mało, to pewnie z zagranicy ściągają. Jak jesteście ciekawi z jakich kierunków to proszę. Rozpoznaję rosyjski i ukraiński/białoruski? Ciekawe co to jest za język na najniższej tablicy? I dopisek. Myślałem, że hindi ale chyba niepodobny. Jest jakiś ekspert na sali?

#praca #polska #ekonomia #jezykiobce
Pobierz 314the - Fotka z budowy zamku w Stobnicy na skraju Puszczy Noteckiej. Budowa trwa tam...
źródło: comment_1580838446UFLFFbvVFn5zJLBAaryYGh.jpg
  • 21
@314the: #!$%@? gruziński, ja bym na Twoim miejscu #!$%@?ł, to kraj, który słynie z nienawiści do chrześcijan oraz do Polaków. Nie chodź w najbliższych dniach w żadne tłoczne miejsca, bo może być wybuchowo.
Na pewno celowo są na tej budowie, aby podłożyć ładunki wybuchowe albo osłabiać konstrukcję, w celu zabicia jak największej ilości polskich turystów.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@314the: #!$%@? gruziński, ja bym na Twoim miejscu #!$%@?ł, to kraj, który słynie z nienawiści do chrześcijan oraz do Polaków. Nie chodź w najbliższych dniach w żadne tłoczne miejsca, bo może być wybuchowo.

Na pewno celowo są na tej budowie, aby podłożyć ładunki wybuchowe albo osłabiać konstrukcję, w celu zabicia jak największej ilości polskich turystów.

@GoodPain: dlatego 90% Gruzinów to chrześcijanie lubiący Polaków typie xD
@314the: K*a gruziński, ja bym na Twoim miejscu s******ł, to kraj, który słynie z nienawiści do chrześcijan oraz do Polaków. Nie chodź w najbliższych dniach w żadne tłoczne miejsca, bo może być wybuchowo. Na pewno celowo są na tej budowie, aby podłożyć ładunki wybuchowe albo osłabiać konstrukcję, w celu zabicia jak największej ilości polskich turystów.
Pobierz koluh - > @314the: K*a gruziński, ja bym na Twoim miejscu s******ł, to kraj, który sł...
źródło: comment_1580854852KyUJRyHPxvaXmZPpHSt4T6.jpg