Wpis z mikrobloga

Witam. Nie spodziewałem się, że już po jednym wpisie pewne miasto zacznie pisać artykuły na temat tej wykreślanki, no ale skoro są artykuły to podlinkuje je poniżej (bo to między innymi też Wasza zasluga ( ͡º ͜ʖ͡º))
Dzisiaj odpada bydgoskie malowanie, które miało 28.22% głosów i zajmuje 9. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najbrzydsze malowanie komunikacji miejskiej.
Tutaj artykuły o których mówiłem (tak naprawdę to jeden, bo to po prostu kopie "artykułów":
- https://bydgoszcz.naszemiasto.pl/bydgoszcz-ma-najbrzydsze-autobusy-na-wykopie-glosuja-ktore/ar/c1-7540109 oraz
- https://expressbydgoski.pl/wykopowicze-wybieraja-najbrzydsze-malowanie-pojazdow-komunikacji-miejskiej-w-polsce-w-stawce-jest-bydgoszcz/ar/c1-14764626
I wrzucam też krótkie FAQ, żebyście nie pytali o niektóre rzeczy:
1) Dlaczego nie ma Olsztyna, Rzeszowa, Katowic itd - już wyjaśniam; będą one w drugiej części tej wykreślanki.
2) Dlaczego Łódź/Wrocław/Warszawa są pod jedną opcją z ankiety? - Otóż dlatego, że wszystkie te miasta mają malowania zółto-czerwone (i to w 3 przypadkach żółty na górze, czerwony na dole), dlatego nie ma co wrzucać trzy razy tego samego malowania autobusu (to nie ranking miast!)...
Dzięki za wykreślankę @ostulemijo ( ͡º ͜ʖ͡º)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
Pobierz oba-manigger - Witam. Nie spodziewałem się, że już po jednym wpisie pewne miasto zacz...
źródło: comment_1580935891QPJ28RgfeECYiQND7jYAYx.jpg

ZAGŁOSUJ NA NAJBRZYDSZE MALOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ:

  • Wrocław/Warszawa/Łódź 12.2% (196)
  • Gdynia 4.3% (70)
  • Gdańsk 17.7% (285)
  • Kraków 6.8% (109)
  • Szczecin 11.7% (189)
  • Poznań 13.8% (223)
  • Lublin 28.4% (458)
  • Białystok 5.0% (81)

Oddanych głosów: 1611

  • 48
@oba-manigger:

Czy wy expressowe downy musicie opierać się o góvvno znaczący plebiscyt, w którym głosują wykopowe dzieci? Co to za plebiscyt, skoro składa się z wykreślania najgorszego miasta aż pozostają dwa ostatnie? Skoro Bydgoszcz zostanie głosowaniem wybrana jako najgorsza, to po cholerę dalej głosować nad tym samym? Jaka jest tego wiarygodność? I wy expressowe debiIe przykładacie do tego swoje parszywe brudne łapska? Ten plebiscyt jest farsą o chorych zasadach, a wy