Wpis z mikrobloga

@Niezgodny: otóż to. Kiedyś na Olimpiadach sportowcy (wyłącznie mężczyźni) występowali nago, żeby każdy mógł podziwiać ich ciało i jakoś nikt nie był oburzony ani obrzydzony. Dopiero niedawno faceci zrobili się jacyś przewrażliwieni i aż strach skomentować, że ktoś dobrze wygląda.
  • Odpowiedz
@pekak: Całą winę ponosi toksyczna męśkość. Jeszcze niedawno nawet słyszałem nawet tutaj, że największym upokorzeniem dla mężczyzny jest kontakt z innym penisem XD Co za brednie...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@PoczciwyChlop: @qqlele: JAK MNIE #!$%@?Ą CI LEWORĘCZNI.
NIE MOGĄ TAK JAK NORMALNI LUDZIE PISAĆ PRAWĄ RĘKĄ? ŻEBY JESZCZE SOBIE PISALI LEWĄ RĘKĄ W DOMU WE WŁASNYM POKOJU, ALE NIE! OBNOSZĄ SIĘ TYM WSZĘDZIE, W SZKOLE, W URZĘDACH, NA POCZCIE - TO CHORE!
CHCESZ PISAĆ LEWĄ RĘKĄ TO PISZ, ALE PO CO SIĘ Z TYM TAK OBNOSISZ PRZED CAŁYM ŚWIATEM?
I JESZCZE TA PROPAGANDA, ŻE TO NORMALNE, GDYBY TO BYŁO NORMALNE
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niezgodny:

Ludzi z odczynnikiem krwi Rh- też nazeiesz dewantami, bo jest ich w Polsce tylko 15%? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wreszcie coś co powoduje, że jestem unikatowy ( ͡ ͜ʖ ͡).
  • Odpowiedz
@Niezgodny: Ja nie mowie ze ich bedzie 50% bo przeciez wszyscy wiemy ze geje nie moga sie rozmnazac i ich populacja bedzie malec az w koncu wygina z przyczyn naturalnych.
  • Odpowiedz
@qqlele: Gdyby to była prawda, już dawno powinni wyginąć, od czasu starożytnego Rzymu, ale jakoś tak się nie dzieje, pytanie dlaczego? Fun fact: Osoby homoseksualne rodzą się w rodzinach heteroseksualnych.
  • Odpowiedz