Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim. Dnia 5. lutego (czyli wczoraj) ogłoszono datę wyborów prezydenckich. Odbędą się one za dokładnie 94 dni:
10. maja 2020 roku.

Z tej okazji codziennie, aż do wyborów, gromadzimy się pod tagiem #codzienneszkalowanienibyprezydenta, aby wspólnie przypominać sobie przyczyny naszej pogardy dla najgorszego prezydenta oraz jednego z najbardziej szkodliwych polityków w historii Polski.

Gardzę Andrzejem Dudą za to, że dla własnych korzyści był w stanie zniszczyć przyszłość kilkudziesięciu milionów ludzi.

~Goodpain


Zapraszam do zabawy.
Obserwujcie. Komentujcie. I do zobaczenia już jutro! Buziaczki!

#codzienneszkalowanienibyprezydenta 2/95
A Ty? Za co gardzisz tym człowieczkiem?

GoodPain - Dzień dobry wszystkim. Dnia 5. lutego (czyli wczoraj) ogłoszono datę wybor...

źródło: comment_1580989597bUDsMRjnkveTAB6YYEBwPH.jpg

Pobierz
  • 52
@GoodPain

Myrna Mazzour wciera tłuszcz w czoło Andrzeja Dudy. Polska, 2014 r.

W maju 2014 roku, Andrzej Duda przyjechał specjalnie do Zembrzyc w Małopolsce, by spotkać się tam z niejaką Myrną Nazzour. Jej praca polega na tym, że jeździ po różnych krajach i poci się do foliowej torebki. Wierzy, że poci się Świętym Łojem, który zbiera do foliowego woreczka, takiego na kanapki. Pani Myrna jeździ po świecie i wciera ludziom tłuszcz, który
N.....t - @GoodPain 

Myrna Mazzour wciera tłuszcz w czoło Andrzeja Dudy. Polska, 201...

źródło: comment_1580997920FboUOa4fiGcCtotQMNReR0.jpg

Pobierz
@domsky: xD taki ze mnie fanatyk PO, że w pierwszym wpisie tego tagu, obśmiewałem Schetynę, Kidawę i całe PO, które jest nijakie, jak tegoroczna zima. Zadowolić wszystkich, trochę słońca, trochę śniegu, ale nie za dużo tego, ani tego, żeby kogoś nie zniechęcić, totalny brak pomysłu na to, w jakim kierunku iść.

W Polsce są inne partie, serio. Byłbym bardzo szczęśliwy, jakby partia Schetyny i partia Kaczyńskiego, poszły na dno równocześnie.

Ja