Wpis z mikrobloga

Rzucenie tego tak z dupy nie miało prawa się udać, bo zgasiłoby zapał nawet najbardziej napalonej babki.


@puzonyyx: jeden rabin powie tak, a inny powie nie. Może na niektóre wcześniej działało, a może zwyczajnie #!$%@? i tylko va bank pociągnął dalej. Po co się zastanawiać, czy to zawstydzenie, nieśmiałość, czy może jednak zniesmaczenie? Zawsze jest 50% szans - albo się uda albo nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HansLanda88: Oczywiście, że można tak grać va bank. Problem w tym, że na rynku matrymonialnym to kobiety dyktują warunki i z uwagi na ogromne zainteresowanie, nawet przeciętnej urody laski mają wysokie mniemanie o sobie. Także, żeby coś takiego mogło być skuteczne w początkowej fazie znajomości, trzeba albo być mega chadem i trafić na szmatę, albo bardzo obniżyć wymagania i startować ligę-dwie niżej.

Moim zdaniem nie ma sensu w ten sposób próbować,
@onelovee: Z moim pw wszystko ok, nikt nie zgłaszał do tej pory problemu z napisaniem do mnie, a prowadzę sporo konwersacji na tematy tinderowe. Może kiedyś ode mnie bloka dostałeś, czy coś? Chociaż wątpię, bo zwykle gagatków tego rodzaju oznaczam adnotacją, a przy Tobie nic nie mam wpisane.
@Amerykanski-Naukowiec: Ale wiesz, że ośmieszasz sam siebie takimi wpisami. To tylko pokazuje jak wielki masz ból dupy, że musisz tworzyć osobne komenty.
A najbardziej żenujące jest to, że nie robisz tego w bezpośredniej konfrontacji, tylko z ukrycia bo mnie wrzuciłeś na czarną.
Pewnie kolegom też po plecach zawsze jechałeś, a w oczy to potulny, dlatego nikt Cię nie szanował. Znałem takiego.
@rroarr: a tak na dobrą sprawę skoro Ty piszesz o tym, że śmieszkowalas i w tym tonie gadka to czemu nie uznać jego spermiarskich zapędów za żarcik? Portal randkowy więc bym nie oczekiwał rozmów o astrofizyce tylko ludzi pod konkretny target
@rroarr: no oczywiscie, Twoj wybór. Sam bym tak w zyciu nie napisał ale ile ludzi tyle rodzajów humoru- równie dobrze Twoja wstawka w dobie koscielnej pedofilii i wszechkrętactwa tez może byc dla kogoś w jakis sposob obrzydliwa ¯\_(ツ)_/¯
@rroarr: Tacy faceci psują rynek matrymonialny. Każdy jest czasem w mniejszym lub większym stopniu prostakiem, ale pisząc na tinderze ma się czas na przemyślane odpowiedzi a nie klękaj do miecza xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rroarr: niektórzy mają właśnie taki typ bycia, niektórzy także lubią takich właśnie ¯\_(ツ)_/¯ Generalnie jeśli typ Ci nie pasuje, to radzę się powoli dystansować i tyle, w końcu sobie pójdzie :P
@rroarr: on celuje w laski ktore tego chca, Ty tego nie chcesz, o ile zrozumial ze to nie relacja dla niego to nie widze nic zlego, chyba ze zaraz zacznie spermic ze on nie chcial albo dalej walic Ci swoje sprosne zarciki ¯\_(ツ)_/¯
@rroarr: Codzienna dawka arcycuckostwa w komentarzach.

A gościu z taką gadką ma dużo większe szanse na wyrwanie jakiejś świni niż ten od chodzenia kulturalnie w niedzielę.
Myślę, że prędzej brak doświadczenia i chciał pokazać pewność siebie, która jest sztuczna. No tak to bywa. Gra kartą "chada" mimo że nim nie jest, bo tak społeczeństwo wmawia. Że musi być jakiś aby mieć kobietę, zamiast być sobą.


@r5678: albo po prostu jest bucem
@Agemaker: Mnie to nie bawi i nie siadło. Do seksu trzeba szacunku i zaufania co byś nie robił z drugą osobą, a tu typ ma ewidentnie wybrakowany instynkt samozachowawczy. Dominować też trzeba umieć, bo zrobić krzywdę jest bardzo łatwo. Debilizm. A jakby mi znajomi zobaczyli taki tekst od faceta na fonie to jeszcze dochodzi żenada.