Wpis z mikrobloga

@rroarr: Dziewczyno ja Ci serio mówię a Ty od razu prześmiewczo podchodzisz do tego :P Jeszcze tu z płaczem wrócicie wszystkie, to takich porządnych mirków jak tutaj to nie ma nigdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rroarr: przytoczenie tej dyskusji bez innych zmiennych nie ma sensu bo gdyby pisał to CHAD to suka by odpisała "hahaha" i ruchała się z typem. Facet był nieatrakcyjny i tyle.
Wrzuć zdjęcia tego gościa i babki.
@kutmen2: nie, też bym mnie odrzuciło, gdyby taka napalona do mnie pisała.
@rroarr: chodzenie do kościoła we dwoje - czemu nie. Byłem z takimi dziewczynami, chociaż mnie daleeeko do religijnego, nie miałem z tym problemu.
@rroarr: koleś może nawet nie chciał tak napisać, ale czasami już tak jest że jak coś gupiego przyjdzie do głowy, to musi się to powiedzieć, ja właśnie tak mam xd No ale rozumiem, nie każdy może lubi. Dzisiaj laska zagadała mnie na tinderze dosyć ciekawie odnośnie mojego opisu, no to coś tam odpisałem, a potem że ja w sumie nie wiem jak się odnieść do jej opisu (miała w opisie coś
@GienekZFabrykiOkienek: O czym Ty mówisz? To nie jest proporcjonalne, bo w kręgu zainteresowań większości różowych jest ze 20% tych najlepszych mężczyzn. Czołówka chadów i górnych normików może sobie przebierać i mieć po kilka, a odpady genetyczne zostają z niczym i nie są nawet brane pod uwagę. Miałem nie tłumaczyć, ale nie lubię jak ktoś głupoty wypisuje :P
@LilyOfTheValley:
co wy #!$%@?, używacie aplikacji do poznania kogoś, i dziwicie się, że są ludzie którzy szukają tylko seksu, no ja #!$%@?, niewarygodne

@puzonyyx: moim zdaniem białorycerzysz, po pierwsze podchodzisz do tego tak, że trzeba się dostosować do kobiety, natomiast koleś napisał co napisał, i jeśli nie trafi na podatny grunt, to nic się nie stanie, ale o to chodzi w tinderze, szukasz kogoś kto pasuje do ciebie.. moim zdaniem
moim zdaniem białorycerzysz, po pierwsze podchodzisz do tego tak, że trzeba się dostosować do kobiety


@elo_: No to faktycznie białorycerzenie, że zamiast pisać chamskie, spermiarskie testy o klękaniu do miecza, wolę pokazać się z dobrej strony, żeby później czerpać z tego profity xD

Moim zdaniem nie masz pojęcia o podrywie :)
@puzonyyx: nie musze muec pojecia o podrywie, zeby komentowac to co pisza inni ludzie

Nie musze byc geniuszem, zeby ogarnac ligicznie, ze tinder to nie jest przymus spotkania/seksu po matchu, tylko ludzie sprawdzaja sie wzajemnie pozniej, koles pokazal tym komentarzem na czym mu zalezy i tyle, natomuast opka krecj gownoburze wrzucajac to na wykop i pozniej tacy jak ty to komentuja ze to jest jakies tam spermiarstwo itp. A chodzi tylko