Wpis z mikrobloga

@JanLaguna: Ciężko mi wyobrazić sobie, że można oba te zawody wykonywać równocześnie. Możliwe, że był w wojsku, więc bronią w razie czego umie się posłużyć, ale żeby wykonywać robotę reportera będąc jednocześnie w ciągłej gotowości do walki, to nie wiem.
@kiclaw: Nie, że równocześnie. Podobno pracował dla mediów rosyjskich, ale potem rzucił to i został najemnikiem. Nie mam pojęcia czy to prawda, bo nie zagłębiałem się w temat, ale tak mi przynajmniej kilka miesięcy temu pisał MrRevinsky na TT. Nie sprawdzałem tego, także nie wiem, może @60groszyzawpis będzie coś wiedział więcej.
@JanLaguna:
Pod jednym ze zdjęć ma opis, coś w stylu jestem sam dla siebie pracodawcą, podobnie w stopce na profilu (właściciel w jednoosobowym CzWK/firmie dla żołnierzy kontaktorów).
@bilas: @60groszyzawpis:
Na swoim prywatnym koncie ma informacje, że studiował geologię morza (oceanografię) na uniwerku w Odessie, swoim rodzinnym mieście, prowadzi profil War_News. Na zdjęciach sprzed wyjazdu do Syrii ma fotki m.in. z Kijowa z firmy zajmującej się technologią dociepleń czy z