Wpis z mikrobloga

#pytanie #internet #telewizja #warszawa
Mam w sumie krótkie pytanko do was odnośnie usług internetowych/telewizyjnych, przełożenia na cenę ale przede wszystkim doświadczeń... dodam że chodzi o Warszawę, choć możliwe że już teraz nie robi to różnicy.

Co byście mirki i mirkówny polecali?

  • UPC 60.0% (24)
  • Netia 7.5% (3)
  • Multimedia 2.5% (1)
  • Orange 17.5% (7)
  • Vectra 0% (0)
  • inne 12.5% (5)

Oddanych głosów: 40

  • 5
@n0xx: Ja sam miałem UPC i generalnie byłem zadowolony z usług. Zwyczajnie chwilowo inni dają naprawdę atrakcyjne w porównaniu z UPC oferty. Sam nie znam nikogo kto ma coś innego i ciężko o rzetelną opinie na temat pozostałych operatorów:)
@pies_ogrodnika: Orange na nowych blokach jako jedyni mają dostęp do światłowodu (powyżej 100 mb/s).
Inna sprawa, że na zwykłych kablach (50-100 mb/s) prędkość też jest zwykle lepiej niż zadowalająca (dla przeciętnego Mirka spokojnie wystarczy).
UPC / Vectra / Multimedia / Orange -> internet jest ok (miałem u każdej z tych firm)

Jedyne do czego się mogę doczepić, to usługi dodatkowe w Orange. Dosyć regularnie im się zmieniają cenniki i mają w
@pies_ogrodnika: Ja płacę 100 za tv i neta 150mb bo więcej nie potrzebuję.
Nie wiem jak upc sobie ze światłowodem radzi, ale na moje potrzeby 150 mi spokojnie starcza.
Pewnie inni operatorzy mają taniej ale nie chce mi się z nimi bujać, wiercić dziury w ścianach itp. itd.
W każdym bądź razie od x lat nie miałem żadnych problemów z nimi.