Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim z #mirkowyzwanie!
Czuje się trochę głupio, że wybrałem najłatwiejszy zestaw zadań z wszystkich a do tego najmniej wymagające zadanie ale nie mogłem wykonać nic lepszego z powodów niezależnych ode mnie :(

a) Naucz się przygotowywać kilka ulubionych drinków lub stwórz coś własnego

b)Zrób prezent dla siebie- kup sobie coś o czym od dawna myślałeś/aś ale ciągle to odkładałeś/aś

c) Zorganizuj charytatywną zbiórkę żywności, pieniędzy lub ubrań.

W takim razie opisze dwie rzeczy jakie sprezentowałem sobie w ostatnim czasie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Niezmierni miło mi jest zawitać w tagu #bojowkaapple i #macbook. Długo zastanawiałem się nad jakimś laptopem dla siebie aż w końcu wybór padł na Macbooka Air 2019 i nie zawiodłem się (ʘʘ) Zaczyna mi powoli wchodzić w krew bycie fanboyem Apple

Kolejnym moim drobnym prezentem dla siebie było wreszcie zainwestowanie kolejnych większych pieniędzy w herbaty które są moją małą pasją którą lubię sobie wypić wieczorami ʕʔ W komentarzu podrzucę zdjęcie herbacianej kuli jaką udało mi się dorwać ostatnim czasem.

Nie jest to może najlepsza aktywizacja w mirkowyzwanie ani coś co wymagało ode mnie bardzo wiele wysiłku ale obiecuje poprawić się w następnej edycji! Chociaż i tutaj w pewnym sensie musiałem usiąść i zastanowić się nad tym wszystkim i cieszy mnie to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ParanoidBumblebee - Cześć wszystkim z #mirkowyzwanie!
Czuje się trochę głupio, że wy...

źródło: comment_15816095176pZeeAXwyTY50ef6b9rFSu.jpg

Pobierz
  • 3