Wpis z mikrobloga

Witajcie. Tak jak pisałem, dzisiaj zaczynamy drugą część tej wykreślanki. Wybrałem miasta, o które prosiliście oraz o takie, których jeszcze nie było. Jak zawsze głosujecie na najbrzydsze malowanie. Do dzieła. Dzięki za wykreślankę @ostulemijo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
Pobierz oba-manigger - Witajcie. Tak jak pisałem, dzisiaj zaczynamy drugą część tej wykreślan...
źródło: comment_1581622770Log8qb4p8ULPb9ZzrLEAh4.jpg

ZAGŁOSUJ NA NAJBRZYDSZE MALOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ:

  • Stargard 4.1% (111)
  • Toruń 4.5% (121)
  • Częstochowa 3.2% (87)
  • Olsztyn 6.2% (168)
  • Zielona Góra 5.0% (136)
  • Jaworzno 15.3% (413)
  • Rzeszów 3.8% (104)
  • Płock 27.2% (736)
  • Katowice/Gliwice 3.5% (94)
  • Biała Podlaska 27.1% (732)

Oddanych głosów: 2702

  • 65
Co to znaczy najbrzydszy? To że autobus jest oklejony w barwy swojego miasta ma oznaczać, że jest najbrzydszy? A jaki ma być najładniejszy, fioletowy, tęczowy, czarny, w zdjęcia Youtuberów ? Może kwestia tego jak wykorzystać te barwy i elementy na projekcie, ale to już jest inna kwestia... ceny np.
@CzornyProrok: Jedno ładne malowanie? Ten błękit jest w miłym dla oka odcieniu, żółty pasek jest wąski więc dodaje lekkości i żółty dobrze łączy się z niebieskim.
W przypadku innych wykorzystano kolory, które nie łączą się dobrze ze sobą i czasem walnięto wielgaśne pasy co dodaje ciężkości i tak już dużej bryle (autobus).
(celowo nie napisałem, 'mnie się podoba' bo o gustach...)
@kilobit: nie mówię, że to główne malowanie jest brzydkie, napisałem po prostu że tamto jest naprawdę ładne, czyli że mi się bardzo podoba. Tamto jest dla mnie neutralne, kwestia tego, że może mi się już przejadło, ale zdecydowanie w tym zestawieniu jest jednym z ładniejszych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oba-manigger: wnoszę o zmianę nazwy z Katowice/Gliwice na Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię, ewentualnie GOP (Górnośląski Okręg Przemysłowy) chociaż już nie funkcjonuje ta nazwa, ale na pewno pojazdy z tym samym malowaniem poruszają się też po Bytomiu, Rybniku, Zabrzu itd
Obrzydliwe niektóre z nich są. Rozumiem, że "KOLOR MIASTA" no ale kur ( ͡° ʖ̯ ͡°) Np; taki płock? Patrze na to i przypomina mi się prlowy autobus.