Wpis z mikrobloga

a) Wybierz dowolne schronisko w okolicy i podaruj pieskom ciepłe koce lub karmę na zimę.
b) Przez 7 dni nie jedz mięsa. Podaj przepisy na dania obiadowe, z których korzystałeś
c) Skompletuj swój własny zestaw EDC. Opisz, co się w nim znajduje i dlaczego.

Wszystko mieści się w plecaku i spełnia potrzeby Hałabały. W zestawie są też klucze ale nie chciałam tu wszystkim pokazywać bo można wtedy zrobić ich kopię:
1. Pieczątka „Hannahalla approved” - by w każdym miejscu być gotowym na rozdawanie „autografu”, jeden wykopek wszedł dzięki nim do klubu za darmo bo bramkarz uznał ją za pieczątkę klubową xD
2. Gaz pieprzowy - gówniany ale lepszy taki niż żaden, szczególnie jak się wraca wieczorem z miasta
3. Multitool z nożem - prosty, podstawowy, na plus posiadanie dwóch płaskich i jednego krzyżakowatego śrubokręta
4. Powerbank Xiaomi 10000 - zgrabny powerbank bo szybko zużywam baterię w telefonie i jestem z tych co płaczą jak mają poniżej 80%
5. Kabel Lightning - do ajfona, nieoryginalny bo nie mam zamiaru wydawać stówy na kabelek
6. Kabel USB C - gdyby ktoś z otoczenia potrzebował prądu (pomagam ludziom bo lubię)
7. iPhone 5S - mały, zgrabny, czekam na „SE 2” gdyż nienawidzę dużych ekranów w telefonach
8. Karta do pracy - zawsze przy sobie bo czasem zachodzi potrzeba wpaść do biura np. w sobotę
9. Portfel - nie używam gotówki, kolekcjonuję karty lojalnościowe do wszelakich sieciówek bo cebula mocno, nie używam normalnych portfeli bo są za duże
10. Krem do rąk - mam skłonności do przesuszania + „Ł” dlatego zawsze mam go przy sobie
11. Pomadka ochronna - o smaku coli, zawsze gubiłam pomadki więc kupiłam o „fancy” kształcie i smaku - szkoda ją stracić, pilnuję jak oka w głowie
12. Pomadka zastygająca - by w razie czego mieć duże całuśne usteczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
13. Chusteczka neutralizujące gaz pieprzowy - znając swoje szczęście popsikam sobie gazem przez przypadek w ryj, dlatego KONIECZNIE trzeba to mieć
14. Żuma do gucia - jak ktoś oglądał „instant regret playlist” to pozna tę markę 5 gum ( ͡° ͜ʖ ͡°) po jedzonku często wjeżdża
15. Słuchawki - niezbędnik miejski tramwajowy by nie słuchać darcia ryja bombelków i naćpanych cyganów
16. Płyn odkażający - do odkażania toalet publicznych przed skorzystaniem + łapki po umyciu po skorzystaniu, czasem też przecieram tym telefon

I wszystko się mieści w tym plecaczku ()

#mirkowyzwanie #cotahannah #rozowepaski
Pobierz H.....a - a) Wybierz dowolne schronisko w okolicy i podaruj pieskom ciepłe koce lub k...
źródło: comment_1581627205tvpHSEWf9kQ1v7KUeH9W91.jpg
  • 33