Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@krolik_wie_lepiej: i to jest jakaś myśl! Tyle że od jakiegoś czasu jakoś wódka mi nie podchodzi w ogóle... więc żadna to "przyjemność" ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale w imię większego dobra trzeba będzie się poświęcić ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Sylvath: oczywiście że będzie, chyba z 3 rodzaje po 3-5l każdy ( ͡ ͜ʖ ͡)

@linijkana20cm: Dzięki za cenne uwagi, w sumie coś w tym jest, muszę dopilnować / dogadać się z salą żeby może dało się wcześniej wódkę umieścić i te kubełki z lodem czy są przewidziane.
Co do bociana, kupię i będę testował, bo różnie się już słyszy... Piwo będzie w lodóweczce sobie
@brusef: Biały Bocian lub Ogiński są spoko ale w wersji BIO! Absolut jest spoko, ale Finlandia to już nie jest ta marka co kiedyś. Czarna Żubrówka też daje radę, ale raczej butelka troszkę słaba na wesele, Stumbras to w sumie sprawdzona pozycja na wesela. Na ostatnim weselu na którym byłem to na stołach był Pan Tadeusz i mocno pozytywnie mnie zaskoczył.
@brusef: u siebie 2 lata temu miałem Saską - fajna butelka, łagodny smak, aczkolwiek mam wrażenie że ostatnio się troszkę "popsuła" jakaś ostrzejsza się wydaje. Z ostatnich doświadczeń smakowych to poleciłbym Ci Bociana - fajna butelka i łagodny smak, ostatnio na imprezach regularnie spożywamy i jest ok! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie pchałbym się w Absoluta czy finlandię - imho trochę przepłacisz, a jakościowo jest to samo