Wpis z mikrobloga

dostalam rozyczke od chlopaka na chodniku, mysle "oh slodziak"
przygladam sie, a to #!$%@? cygan
podklada mi jakas kartke do podpisania
szybko lacze fakty - zaczne podpisywac a on mi #!$%@? portfel
wiec szybko zlamalam rozyczke w zlosci i uciekam
a ten wykrzykuje, ze mam oddac za kwiatka i jestem "szmatcko" xD
no i tak wygladaja walentynki singielki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bekazpodludzi #walentynki
Cheeseburgg - dostalam rozyczke od chlopaka na chodniku, mysle "oh slodziak"
przygla...

źródło: comment_1581685574pGOZduoVZbgpygJCFaluIZ.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg raz byłam W SKLEPIE (!) i podchodzi do mnie cygański gówniak i daje róże a ja właśnie nie ogarniając w pierwszej sekundzie wzięłam a on już zdążył wyjąć zeszyt do podpisania na jakieś chore dzieci czy #!$%@? wie co. Skapnelam się co jest grane, róże odłożyłam i wracam do oglądania rzeczy trzymając rękę na tefonie w kieszeni. Gówniak coś gadał ale wywalone w niego, ale stał przy mnie dopóki pracownik nie
  • Odpowiedz
@Wszechfobia: @Cheeseburgg: mi tez tak kiedys cyganka zaczela wciskac i w sumie wzialem bez slowa i zaczalem odchodzic a ta cos zaczela szczekac w jezyku psow chyba a ja sie obracam a ona z lapami do mnie jakos lapie za ta roze i za moje przedramie, druga reka wyjalem gaz z kurtki bo zawsze mam i jej pokzaalem przed ryjem a ona rece do gory podnosi jakbym klame jej do
  • Odpowiedz
@fx_mefedroniarz: cyganie są już na tyle bezczelni, że są agresywni nawet gdy się ich ignoruje, stara cyganicha chciała mi powróżyć, minęłam ją jak powietrze bez słowa, to poszła za mną i krzyczała coś na mnie po cygańsku, przestała mnie śledzić dopiero, gdy powiedziałam, że dzwonię po policję, ale dalej rzucała na mnie klątwy ( ͡° ʖ̯ ͡°) cyganie gorsi niż gołębie
  • Odpowiedz