Wpis z mikrobloga

Właśnie siedzę nad Wisłą na randce z dziewczyną z #tinder. Już półtora godziny (od 20:00) sączymy piwko (ja bezalkoholowe - ale ona o tym nie wie), a ta studentka się trochę trzęsie z zimna, właśnie poszła do toi-toi'a, ja piszę ten wpis. Zaprosiłbym ją do jednej z kawiarni, które są 300 metrów dalej, ale jakoś specjalnie mi jej nie żal, co najwyżej trochę marznie, za to wszystko co kobiety zrobiły facetom. Tyle, że trochę wieje. Nie wiem czy jeszcze się z nią kiedyś spotkam. Do powrotu ma do przejechania ponad pół miasta, mógłbym ją odwieźć, bo przyjechałem autem, ale ona o tym też nie wie, nie moja sprawa :) na pewno ona nie raz robiła różne numery facetom. Pytałem na początku to mówiła, że ma kartę na komunikacji miejskiej na wszystkie linie. Brać jej jeszcze jedno piwo z żabki (te dwa przywiozłem ze sobą) czy powiedzieć, że zapomniałem karty i zasugerować, by ona kupiła? Mogę jej dać te butelki, to jej przyjmą bez paragonu (który na wszelki wypadek mam ze sobą). Z godzinkę jeszcze tu na pewno posiedzimy, żeby wróciła max. ostatnim, dziennym autobusem. Jakieś dodatkowe rady? To jedna z moich pierwszych randek.
#randka #randkujzwykopem #rozowepaski #rozowypasek #logikarozowychpaskow #badoo #niebieskiepaski #niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #zabka #zwiazki #milosc #randki #piwo #przegryw #pytanie #ankieta #alkohol #kiciochpyta

Kupić kolejne piwo

  • Tak 65.2% (88)
  • Nie 34.8% (47)

Oddanych głosów: 135

  • 26
@Przepoczwarzenie: zapytała czy pijemy jeszcze po jednym, ja powiedziałem, że nie wiem, a ona na to, że stawia, to przyaktorzyłem trochę zdziwienie wymieszane z oburzeniem i zgodziłem się. Właśnie weszła do sklepu, ja czekam pod, wybrałem takie dość droższe, którego nie piję na co dzień :) najwyżej sobie schowam i wezmę tak jak mówisz do domu
@ty0558944ui2oe3j2klem2: mama jest u mnie w drugim pokoju, chyba że bylibyśmy po cichu, ale wstydzę się w ogóle zaproponować, raczej nie wyduszę z siebie tej propozycji. W ogóle już raz miałem tak, że jedna chciała, a mi nie drygnął ze 2-3 podejścia był w różne dni, wstyd, nie wiem od czego to zależy